Eşya Depolama

Eşya Depolama

hijyenik, tehlikesiz, sigortalı depolama birimleriyle her türlü şahsi eşyanıza gözü gibi bakan, hizmet niteliği ve alıcı memnuniyetini her şeyin üzerinde yakalayan,

paradan evvel güven kazanmayı amaçlayan, eşya depolama kavrayışına çağdaş bir yorum katan, değişik gereksinimlere özel çözümler sunarak yaşamınızı basitleştiren bir depolama işletmesiyiz.

Eşya Depolama
Tehlikesiz, pratik ve bereketli bir hayat takviyeyi…
Türkiye’de ilk kez, bütün güvenlikli, pak, eşyalarınızı kendinizin yerleştirip, kendinizin kilitleyebileceği Ambar Birimleri sunan bir kuruluşuz.
Eşya Depolama binasında, 24 saat güvenlikçi himayeyi altındaki alan içinde, tüm iç ve dış mekanlar ileri güvenlik teknolojisi ile korunmaktadır.
Katlara yalnızca güvenlik kartlarını ulaşılabiliyor.
Her alıcının katına çıkışı, Ambar Birimlerine giriş ve çıkış kartlarla yapılıyor

FAZLA EŞYALARINIZI FAZLA DÜŞÜNMEYİN!
Neredeyse bir oda dolusu ayakkabınız var. Bir çoğunu yalnızca birkaç kere giydiniz. Hatta aralarında hiç giymedikleriniz bile var. Bazıları ise

yeni trendlere pek de uygun değil. Boşuna yer kapladıklarını biliyorsunuz ancak; orta çapta bir servet harcadığınız ayakkabılarınızı kimselere

vermeye kıyamıyorsunuz. Dert etmeyin!

Ayakkabı Eşya Depolama özel depolama ünitelerinde depolayın, hayatınıza yer açın. Aniden karşınıza çıkan o müthiş deri oturma grubuna ilk

görüşte aşık oldunuz. Gözünüzü karartıp, taksiti abartıp bu çok özel oturma grubunu aldınız almasına; fakat halihazırdaki evladiyelik oturma

grubunuzu da atmaya kıyamıyorsunuz. Dert etmeyin! Eşya Depolama güvenli depolama ünitelerinde evladiyelik oturma grubunuza evladımız

gibi bakarız.

Eşya Depolama
Bir hevesle aldığınız koşu bandını yalnızca birkaç kez kullandınız. Fazla kilolarınızdan kurtulamadığınız gibi şimdi bir de koşu bandı fazlalık yapmaya başladı. Dert etmeyin! DEPOM’un güvenli depolama ünitelerinden birini kiralayın; fazlalıklarınızdan kurtulun.

DAHA RAHAT BİR HAYATIN ANAHTARI SİZDE!
Siz de fazla eşyalarınız için DEPOM’a gelin; 7/24 güvenlikli, sigortalı, rutubetsiz, haşere kontrollü, hijyenik depolama ünitelerimizden kendinize uygun birini kiralayın; fazla eşyalarınız daha fazla keyfinizi kaçırmasın.

Gözünüz arkada kalmasın! Kişisel deponuzun anahtarı sizde olacak. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilecek; deponuza yeni eşyalar ekleyebileceksiniz.

Üstelik, İkitelli’de açılan yeni şubemizle Eşya Depolama fazlalıklarınız için artık daha fazla yer var. Acele edin, Eşya Depolama ile hayatınızdan fazlalıkları çıkarın.

Anlaşmalı nakliye firmamızdan uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı
Karmaşadan kurtulmak, rahat yaşamak isteyenler…

Kişiler
Gardrobunda yer kalmayanlar.
Evinde yazın kayak takımlarına, kışın bisikletine, motorsikletine, kamp eşyalarına yer bulamayanlar.
Satın alma alışkanlıkları, eşyalarından kurtulma alışkanlıklarından daha kuvvetli olanlar.
Aile anısı olan, miras kalan, atmaya/vermeye/satmaya kıyamadıkları eşyalara evlerinde (güncel yaşam alanlarında) yer bulamayanlar.
Daha küçük eve geçip de, eşyalarından vazgeçemeyenler.
Geçici bir süre için başka memlekete taşınıp evlerini kiraya vermek isteyenler.
Kurumlar
Avukat, mali müşavir, sigortacı gibi işi evrak üretmek ve bu evrakları uzun süre arşivlemek zorunda olanlar.
Malzemelerini kullanmadıkları anlarda güvenli ortamda saklamak isteyen prodüksiyon şirketleri, büyük kuruluşların promosyon departmanları, organizasyon şirketleri.
Bir kerede almak zorunda olduğu malı dükkanında koyacak yer bulamayanlar.
Kendi araçları ile satış yapan gezici satıcılar.

Yazar hakkında

admin administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat