istanbul Nakliyat

istanbul Nakliyat

kara, deniz ve havayolu taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme, hizmeti sunmaktadır. Ayrıca geliştirilen organizasyon yapisı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen istanbul Nakliyat uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Söz konusu prensip çerçevesinde firmamız özellikle İskandinavya, İtalya, Batı Avrupa ve Balkanlar rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.

istanbul Nakliyat
Anılan rotalarda düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Taşımacılıkta yol arkadaşı‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.

Uzun yıllardır nakliyat hizmeti sunan deneyimli bir firma olan istanbul Nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyatınızı güvenli bir şeklide gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız taşıma sırasında oluşabilecek her türlü hasara karşı sizlerin haklarını korumak için taşıma sigortası kapsamında nakliyat gerçekleştirmektedir.

Firmamızda çalışan personellerin hepsi deneyimli ve nakliyat konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız da çalışan personeller eşyalarınıza zarar vermeden dikkatli bir şekilde paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. istanbul Nakliyat işlemi gerçekleşirken personellerimiz araçları gereken hızda ve eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde kullanmaktadırlar.

istanbul firması

evden eve nakliyat
yapmadan önce ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evinizde ki eşyalarınızın taşımasının yapılması için ne kadar ekipman ve personele ihtiyaç olacağı önceden belirlenmektedir. Üstelik firmamız ekspertiz hizmetini tamamen ücretsiz olarak vermektedir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilen ekspertiz personeli evinizde ki bütün eşyaları inceleyerek taşıma anında oluşabilecek bütün eksiklikleri önlemektedir.

istanbul Nakliyat
Evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken eşyalarınıza hiç bir zarar gelmemesi için de firmamız gerekli tedbirleri almaktadır. istanbul nakliyat firması eşyaların taşıma işlemi gerçekleşmeden önce paketleme hizmeti sunarak eşyalarınızı koruma altına almaktadır. Evden Eve Nakliyat konusunda ki her alanda deneyimli ve uzman olan çalışanlarımız eşyalarınızı da profesyonel bir şekilde paket yapmaktadır. Eşyalarınız diğer şehirde ki eve ulaştığında ise eşyalarınızın gerekli montaj ve kurulum işlemleri personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

En son olarak ise personellerimiz eşyalarınızı tek tek inceleyerek her hangi bir hasar olup olmadığını kontrol ederler. Eğer eşyalarınızda ufak bile olsa her hangi bir hasar oluşmuş ise zararınız karşılanmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önce gelir bu nedenle tüm işlemlerinizi gerçekleştirirken sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktayız

Yazar hakkında

admin administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat