Kagithane Nakliyat

Kagithane Nakliyat

Kagithane Nakliyat

Kagithane Nakliyat

İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyetlerine hız kesmeden devam eden firma; Kağıthane ve çevresinde de size nakliye ve taşımacılık hizmeti sunuyor. Artık Kağıthane’de oturanlar da başka yere taşınmaları durumunda firmadan hizmet alabilecekler. Kağıthane evden eve nakliyat firması olarak karşınıza çıkacak olan firmayla anlaşmanız durumunda gayet titiz ve kaliteli bir hizmeti karşınızda bulacaksınız. Çağlayan, Çeliktepe, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Seyrantepe ve Şirintepe gibi Kağıthane’nin birçok semtinde bu hizmeti veren firma; bünyesinde de geniş araç yelpazesi ve deneyimli elemanlara yer veriyor. Bu şekilde hizmetin kalitesi de artıyor.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Kağıthane evden eve nakliyat firmasının nakliye ve taşımacılık alanında izlediği adımlar şu şekilde olmaktadır:

  • Öncelikle firma size bu alanda izleyeceği adımları anlatmaktadır. Aklınıza takılan sorulara eksiksiz yanıt vermektedir. Şüphelerinizi ortadan kaldırarak hizmete bu şekilde kafanız rahat olduğunda başlamaktadır.
  • Daha sonra eşyalarınıza sigorta yapmaktadır ve bu sayede olası maddi zararlarda mağdur olmazsınız.
  • Evinize, işyerinize ya da taşınacak olan herhangi bir mekan geldiğinde ise burada kırılabilecek olan eşyaları özenle ayırmakta, paketlemekte ve bu şekilde araca yüklemektedir. Araca yükleme esnasında ilgili katın durumuna göre asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir.
  • Eşyalar araca yüklendikten sonra yeni adresine doğru yola çıkmaktadır. Bu arada eşyaların yoğunluğuna göre en uyun araç hizmetinize tahsis edilmektedir, bu şekilde birkaç sefer yapma durumu da olmamaktadır.
  • Eşyalarınız ilgili araçta yeni adrese getirildiğinde yine özene taşınmaktadır. Bu esnada da uygun görülmesi durumunda asansörlü taşımacılık hizmeti verilmektedir.
  • Bütün bu hizmetler karşılığında dudak uçuklatan ücretlere tabi tutulmazsınız. Bu da firmanın kalite ve güveninin yanı sıra; diğer firmalardan ayrılan bir başka özelliği olmaktadır, size uygun fiyat garantisiyle bu hizmeti vermektedir.
  • Eşyalarınızı güvene almak ister misiniz? Sigortalı taşıma işlemlerimiz ile eşyalarınızı sigortalayabilir ve güvence altına almış olursunuz. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde nakliye işlemlerini yaptırabilirsiniz.Temiz Nakliyat entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu, kendine ait ARAÇ ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile, Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe,büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın