Category Archive Hizmetlerimiz

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Temiz evden eve taşımacılık 1992 yılından beri İstanbul odaklı olmak üzere bir çok ilimiz de eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama taşımacılık pazarında hizmet veren kurumsal firmaların müşterilerine itimat vereceği en mühim hizmetlerin başında yer almaktadır. Eşya depolama eşyanın ambalajlanmasından, taşınmasına ve depo da kalacağı sahip olunan vakit vakitsince ehemmiyet arz eden bir prosestir. Ev eşyanızı , ofis eşyanızı, şirkette biriken evraklarınızı, atamayıp ancak yer kapladığını düşündünüz ve muhafaza etmek dilediğiniz eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli olarak depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. profesyonel ekiplerimiz doğrultusunda eşyanızın amacıyla kraft kağıt, patpat, köpüklü streç ve koliler kullanılarak paketlenmesi yapılıp ve size en yakın depomuza eşyanızın sevkiyattı gerçekleştirilir. Depolarımız böcek ve haşereler karşı derli toplu bir biçimde dezenfekte edilmekte olup, 7/24 kamera gözetiminde ve emniyet görevlilerimiz doğrulusunda korunmaktadır.

Eşya depolama hizmetimiz amacıyla müşteri temsilcimizi arayarak bilgi edinebilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Eşya depolama nasıl yapılır?
Ev, ofis, iş yeri vb eşyalarınız amacıyla eskiden eksper gönderiyoruz. ve eşyanızın haline göre ambalaj malzemelerini belirliyoruz.Bu da eşyanızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek amacıyla çok mühim ve daha sonra bütün mobilyalarınız, elektronik ve kırılacak eşyalarınız tespit edilen ambalaj malzemeleriyle seçtiğiniz vakit doğrultusun da depolarımız da muhafaza edilmekte olup ve dilediğiniz tarihte de adresinize kurulur ve yerleşik bir biçimde teslimatını yapıyoruz. ve bu vakit zarfın da oluşturulan bütün işlemler sigortalı bir biçimde yapılmaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

Ev eşyası depolama hizmeti yardımıyla, eski ya da yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık konusu ile ilgili profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan prosese kadar taşımanın her adımında sizlere destek vermekteyiz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Korsan olarak pazar da iş yapan firmalardan uzak durmanız tavsiyemizdir. Kurumsal olarak sektörde yetki belgesi olan firmamız, taşımanın her adımında dürüst itimat edilir bir firmadır.

Fabrika Taşıma

Bu hizmet büyük özen lüzumtiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika nakliyeciliği gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması lüzummektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık sisteminde eşyalarınızı daha ideal bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Genellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile

Sigortalı Nakliyat

Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenilir şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık yardımıyla hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve taşımacılık sonucunda bütün kıymetli eşyalarınız dayanıklı ve kusursuz şekilde teslim edilir.

7/24 Müşteri Temsilcisi

Temiz Nakliyat olarak 7/24 müşteri temsilcisi ile müşterilerimizin bütün problemini çözümlüyoruz. Bütün hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek amacıyla bize 0534 612 95 30 nolu etkileşim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz .

Piyano Taşıma

Profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; vakitten, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip bulunduğumuz teknik ekipmanlar ve bölümünde tecrübeli personellerin yapacağı piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma hizmeti sunulacak olan yere gönderdiğimiz eksper hizmetimiz ile taşınma yapılacak yerin hali ve lüzumlu olan en ideal ekip ve ekipmanın belirlenmesi yapılabilmektedir. Ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmak amacıyla bizi arayınız.

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki değişik müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri lüzumen tutarın daha azını ödemektedirler.

Villa Taşıma

Firmamıza ait geniş vasıta filomuz yardımıyla başka taşımacılık hizmetlerimizde bulunduğu gibi villa taşıma hizmetinde de en iyi hizmeti sunmaktayız

Ofis Taşıma

Firmamız bölümünde uzun yıllardır çalışmış tecrübeli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıdığı gibi büro nakliyeciliği konusu ile ilgili da eksper bir nakiyat şirketidir.

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamiyle güvenilir bir şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve başka değişik cinsten ev eşyalarınızın güvenilir ve en küçük bir şekilde zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere bölümünde tecrübeli bir ekip ile sunuyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve taşımacılık hizmetini tamamiyle profesyonel ve bölümünde tecrübeli personeller ile sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır İstanbul içi taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekte ve sektörel olarak Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları nı belirlemektedir Bu hizmetlerimiz aynı vakitte sektörel gelişim ve imkanlar ölçüsünde daha da gelişmektedir. Bu gelişim yardımıyla müşterilerimiz amacıyla daha ideal fiyatlı bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınız en ideal bir şekilde araca yüklenir ve düzenlenir.
Eşyalarınız yapısına göre ideal koşullarda vuruşa dayanıklı bir şekilde paketlenir.
Eşyalarınız yapısına göre parça parça olarak kolilere koyulur ve paketlenir.
Eşyalarınız daha basit bir şekilde taşınılabilecek bir duruma getirilir ve bu sayede vakitten, bütçeden tasarruf sağlanır.evden eve taşımacılık fiyatları
Eşyalarınızı düşünmenize lüzum yok zira firmamız; mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kırılgan eşyalarınız, küçük küçük eşyalarınız, ağır ve büyük eşyalarınız olsun; bütün eşyalarınız amacıyla ideal bir taşıma tekniğini kullanır ve bu teknik tarafında ideal taşıma ekipmanına da sahiptir.

İstanbul’da Güvenilir Nakliyat Firması
Oruçoğlu Nakliyat olarak sizlere “itimat edilir hizmet” dayanıklıak gayretindeyiz. Bu amaçla hizmetlerimizde son derece hassas davranırız ve eşyalarınız amacıyla lüzumlu bütün planları sizin yerinize yaparız. Eşyalarınızın en küçük bir şekilde zarar görmeden, kaybolmasına sebebiyet vermeden, hassaslikle taşınması hizmeti amacıyla bizlere her vakit ulaşabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilmek, hizmet talebinde bulunmak, evden eve taşımacılık ve başka hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak amacıyla hizmet telefon numaralarımızdan bizlere her vakit, süratli ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Nakliyat dünyasının başarılı isimleri arasında boy gösteren Temiz nakliye şimdi tecrübeli ve bilgi sahibi personelleri ile sizlerle. En çok tercih edilenler arasında yer alan taşımacılık servisimiz profesyonel çalışma ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Modern teknikleri kullanarak çalışmalarını devam ettiren parça eşya nakliyeciliği şirketi dilediğiniz mekanda ki eşyaları dilediğiniz yere kısa vakit zarfı ortamında taşımaktadır. Profesyonel düzeyde hizmet yayınlayan parça eşya nakliyeciliği servisi ilk ismimda mekana uzman ekibi göndermektedir. Uzman uzman ekibi doğrulusunda mekanda tetkik ve belirleme planlaması gerçekleştirilmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Araştırma ve belirleme planlamasında mekanda yer alan eşyaların kaplamış bulunduğu alan ve ebat çözümlenmektedir. Bu ismim ardından eşyaların toplam ağırlığı ve taşıma uzaklığı çözüme kavuşturulmuş olur. Tercih edilecek vasıta kapasitesi ve personel adedi belirlenir. Detayları düşünerek çalışmalarını devam ettiren parça eşya nakliyeciliği firmasında hizmet gerçekleştiren bütün personeller %100 müşteri memnuniyeti merkezli çalışmaktadır. Sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olarak nitelendirilen parça eşya nakliyeciliği servisi depolama hizmetlerinden de yararlanmanıza imkân tanımaktadır.

Profesyonel düzeyde hizmet yayınlayan parça eşya nakliyeciliği şirketi bütün eşyalarınızı büyük bir hassaslık kapsamında taşımaktadır. 7 gün 24 saat süresince hizmetinizde olan taşımacılık servisimiz ruhsatlıdır ve güvenilirliği yardımıyla her gün daha çok tercih edilmektedir. Vizyonunu geliştirecek kalitede ki çalışmaları ile tanınmış parça eşya nakliyeciliği servisinin hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Temiz dilediğiniz alanda birinci sınıf nitelikte hizmet sunmaktadır. Güvenilir hizmet zihniyeti kapsamında çalışan Temiz profesyonel, bölümünde eksperlaşmış ve donanımlı personeller ile çalışmaktadır. Nakliyat şirketimiz doğrulusunda ilk adımda eşyaların hangi yöntemler aracılığı ile taşınacağına dair düzenleme yapılmaktadır. Bu düzenleme amacıyla eksper eksper kadrosu taşınma işleminin gerçekleşeceği alana gönderilmektedir. Ekspertiz doğrulusunda bütün eşyalar tek tek sınıflara ayrılmaktadır. Eşyaların kaplamış bulunduğu alan ve ebat çözüme kavuşturulmaktadır. Eşyaların miktarına göre ambalajın ebatının ve miktarının ne olacağına karar verilmektedir.

Eşyaların miktarına göre tercih edilecek personellerin adedi da çözüme kavuşturulmaktadır.

Profesyonel nitelikte hizmet yayınlayan Anadolu Express ruhsat dahilinde çalışmaktadır.En çok tercih edilenlerden biri olan taşımacılık servisimiz daima %100 müşteri memnuniyeti merkezli çalışmaktadır. Üst seviye hizmet zihniyeti yardımıyla bugünlere kadar gelmeyi başarmıştır. En Ekonomik fiyat aralığını sizlerle paylaşmakta ve her vakit üstünlük elde etmenizi de desteklemektedir. Nakliyat pazarında ki başarıları ile tanınmış Anadolu Express yenilikçi ve köklü hizmet zihniyeti ile sahip bulunduğu vizyonuna artı değer kazandırmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık servisimiz aynı vakit da depolama ve ambalajlama hizmetlerinden de yararlanmanıza imkân tanımaktadır. Uygunluk belgesine ev sahipliği yapan Temiz Nakliyat hizmetleri müşterilerinden gelen davetiye taleplerine en kısa vakit zarfı ortamında dönüş yapmaktadır. Nakliyat şirketimiz doğrulusunda bütün eşyalar dilediğiniz adrese dilediğiniz vakit zarfı ortamında teslim edilmektedir. Profesyonel nitelik de hizmet yayınlayan asansörlü taşımacılık şirketleri konut, ofis, ev, fabrika, banka, hastane bölümünde birinci sınıf nitelikte hizmet sunmaktadır. Eğer sizler de büronuzu ya da evinizi taşımak isteyenlerdenseniz asansörlü taşımacılık şirketlerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık firmalarının sunmuş bulunduğu hizmetler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilmek istiyorsanız kısa vakit da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma

Türkiyede nerdeyse her firmaya destek yayınlayan ve hizmet veren Temiz Nakliyat, fabrika nakliyeciliği konusu ile ilgili da ideal ve itimat edilir hizmet sunmaya devam ediyor.

Her yazımızda bildirdiğimiz gibi kısa bir vakit içersinde fiyatlarımızı aşağıya çekerek sizlere hem kaliteli hemde ideal fiyatlı bir hizmet sunuyoruz.

Fabrika Taşımacılığı

Tüm ekipmanlarınızı makinalarınızı kendi ürünlerimiz gibi titizlikle depolayarak araçlarımıza yerleştiriyoruz.

Siz ise bu işlemler yapılırken çayınızı yudumlayarak tadını çıkarıyorsunuz.

EŞYA DEPOLAMA

Ev eşyası depolama hizmeti yardımıyla, eski ya da yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık konusu ile ilgili profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan prosese kadar taşımanın her adımında sizlere destek vermekteyiz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Korsan olarak pazar da iş yapan firmalardan uzak durmanız tavsiyemizdir. Kurumsal olarak sektörde yetki belgesi olan firmamız, taşımanın her adımında dürüst itimat edilir bir firmadır.

Fabrika Taşıma

Bu hizmet büyük özen lüzumtiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika nakliyeciliği gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması lüzummektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık sisteminde eşyalarınızı daha ideal bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Genellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile

Sigortalı Nakliyat

Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenilir şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık yardımıyla hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve taşımacılık sonucunda bütün kıymetli eşyalarınız dayanıklı ve kusursuz şekilde teslim edilir.

7/24 Müşteri Temsilcisi

Temiz Nakliyat olarak 7/24 müşteri temsilcisi ile müşterilerimizin bütün problemini çözümlüyoruz. Bütün hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek amacıyla bize 0534 612 95 30 nolu etkileşim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz .

Piyano Taşıma

Profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; vakitten, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip bulunduğumuz teknik ekipmanlar ve bölümünde tecrübeli personellerin yapacağı piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma hizmeti sunulacak olan yere gönderdiğimiz eksper hizmetimiz ile taşınma yapılacak yerin hali ve lüzumlu olan en ideal ekip ve ekipmanın belirlenmesi yapılabilmektedir. Ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmak amacıyla bizi arayınız.

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki değişik müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri lüzumen tutarın daha azını ödemektedirler.

Villa Taşıma

Firmamıza ait geniş vasıta filomuz yardımıyla başka taşımacılık hizmetlerimizde bulunduğu gibi villa taşıma hizmetinde de en iyi hizmeti sunmaktayız

Ofis Taşıma

Firmamız bölümünde uzun yıllardır çalışmış tecrübeli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıdığı gibi büro nakliyeciliği konusu ile ilgili da eksper bir nakiyat şirketidir.

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamiyle güvenilir bir şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve başka değişik cinsten ev eşyalarınızın güvenilir ve en küçük bir şekilde zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere bölümünde tecrübeli bir ekip ile sunuyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve taşımacılık hizmetini tamamiyle profesyonel ve bölümünde tecrübeli personeller ile sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır İstanbul içi taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekte ve sektörel olarak Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları nı belirlemektedir Bu hizmetlerimiz aynı vakitte sektörel gelişim ve imkanlar ölçüsünde daha da gelişmektedir. Bu gelişim yardımıyla müşterilerimiz amacıyla daha ideal fiyatlı bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınız en ideal bir şekilde araca yüklenir ve düzenlenir.
Eşyalarınız yapısına göre ideal koşullarda vuruşa dayanıklı bir şekilde paketlenir.
Eşyalarınız yapısına göre parça parça olarak kolilere koyulur ve paketlenir.
Eşyalarınız daha basit bir şekilde taşınılabilecek bir duruma getirilir ve bu sayede vakitten, bütçeden tasarruf sağlanır.evden eve taşımacılık fiyatları
Eşyalarınızı düşünmenize lüzum yok zira firmamız; mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kırılgan eşyalarınız, küçük küçük eşyalarınız, ağır ve büyük eşyalarınız olsun; bütün eşyalarınız amacıyla ideal bir taşıma tekniğini kullanır ve bu teknik tarafında ideal taşıma ekipmanına da sahiptir.

İstanbul’da Güvenilir Nakliyat Firması
Oruçoğlu Nakliyat olarak sizlere “itimat edilir hizmet” dayanıklıak gayretindeyiz. Bu amaçla hizmetlerimizde son derece hassas davranırız ve eşyalarınız amacıyla lüzumlu bütün planları sizin yerinize yaparız. Eşyalarınızın en küçük bir şekilde zarar görmeden, kaybolmasına sebebiyet vermeden, hassaslikle taşınması hizmeti amacıyla bizlere her vakit ulaşabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilmek, hizmet talebinde bulunmak, evden eve taşımacılık ve başka hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak amacıyla hizmet telefon numaralarımızdan bizlere her vakit, süratli ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Eminim sizde tereddütle girdiğiniz bu sayfadan güler yüzle geri çıkacaksınız.Fuarlar ülkelerin reklam yerleridir ve en kaliteli stantların kurulduğu trilyonların yatırıldığı noktalardır.

Bu kadar masrafın yapıldığı ve korunması gereken malzemelerinizi siz değil biz düşünelim.

Fuar Taşımacılığı

adını altına harflerle yazdıran firmamız her alanda bulunduğu gibi bu alanda da indirim imkanı sunuyor ve referanslarıyla niteliğini gösteriyor.

200 e yakın kurumsal referansı olan Temiz Nakliyat sizin amacıyla burada .

Lütfen sizde galerimizi ve referanslarımızı inceledikten sonra etkileşim sayfamızdan bilgi alın.

EŞYA DEPOLAMA

Ev eşyası depolama hizmeti yardımıyla, eski ya da yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık konusu ile ilgili profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan prosese kadar taşımanın her adımında sizlere destek vermekteyiz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Korsan olarak pazar da iş yapan firmalardan uzak durmanız tavsiyemizdir. Kurumsal olarak sektörde yetki belgesi olan firmamız, taşımanın her adımında dürüst itimat edilir bir firmadır.

Fabrika Taşıma

Bu hizmet büyük özen lüzumtiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika nakliyeciliği gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması lüzummektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık sisteminde eşyalarınızı daha ideal bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Genellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile

Sigortalı Nakliyat

Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenilir şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık yardımıyla hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve taşımacılık sonucunda bütün kıymetli eşyalarınız dayanıklı ve kusursuz şekilde teslim edilir.

7/24 Müşteri Temsilcisi

Temiz Nakliyat olarak 7/24 müşteri temsilcisi ile müşterilerimizin bütün problemini çözümlüyoruz. Bütün hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek amacıyla bize 0534 612 95 30 nolu etkileşim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz .

Piyano Taşıma

Profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; vakitten, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip bulunduğumuz teknik ekipmanlar ve bölümünde tecrübeli personellerin yapacağı piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma hizmeti sunulacak olan yere gönderdiğimiz eksper hizmetimiz ile taşınma yapılacak yerin hali ve lüzumlu olan en ideal ekip ve ekipmanın belirlenmesi yapılabilmektedir. Ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmak amacıyla bizi arayınız.

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki değişik müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri lüzumen tutarın daha azını ödemektedirler.

Villa Taşıma

Firmamıza ait geniş vasıta filomuz yardımıyla başka taşımacılık hizmetlerimizde bulunduğu gibi villa taşıma hizmetinde de en iyi hizmeti sunmaktayız

Ofis Taşıma

Firmamız bölümünde uzun yıllardır çalışmış tecrübeli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıdığı gibi büro nakliyeciliği konusu ile ilgili da eksper bir nakiyat şirketidir.

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamiyle güvenilir bir şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve başka değişik cinsten ev eşyalarınızın güvenilir ve en küçük bir şekilde zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere bölümünde tecrübeli bir ekip ile sunuyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve taşımacılık hizmetini tamamiyle profesyonel ve bölümünde tecrübeli personeller ile sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır İstanbul içi taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekte ve sektörel olarak Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları nı belirlemektedir Bu hizmetlerimiz aynı vakitte sektörel gelişim ve imkanlar ölçüsünde daha da gelişmektedir. Bu gelişim yardımıyla müşterilerimiz amacıyla daha ideal fiyatlı bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınız en ideal bir şekilde araca yüklenir ve düzenlenir.
Eşyalarınız yapısına göre ideal koşullarda vuruşa dayanıklı bir şekilde paketlenir.
Eşyalarınız yapısına göre parça parça olarak kolilere koyulur ve paketlenir.
Eşyalarınız daha basit bir şekilde taşınılabilecek bir duruma getirilir ve bu sayede vakitten, bütçeden tasarruf sağlanır.evden eve taşımacılık fiyatları
Eşyalarınızı düşünmenize lüzum yok zira firmamız; mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kırılgan eşyalarınız, küçük küçük eşyalarınız, ağır ve büyük eşyalarınız olsun; bütün eşyalarınız amacıyla ideal bir taşıma tekniğini kullanır ve bu teknik tarafında ideal taşıma ekipmanına da sahiptir.

İstanbul’da Güvenilir Nakliyat Firması
Oruçoğlu Nakliyat olarak sizlere “itimat edilir hizmet” dayanıklıak gayretindeyiz. Bu amaçla hizmetlerimizde son derece hassas davranırız ve eşyalarınız amacıyla lüzumlu bütün planları sizin yerinize yaparız. Eşyalarınızın en küçük bir şekilde zarar görmeden, kaybolmasına sebebiyet vermeden, hassaslikle taşınması hizmeti amacıyla bizlere her vakit ulaşabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilmek, hizmet talebinde bulunmak, evden eve taşımacılık ve başka hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak amacıyla hizmet telefon numaralarımızdan bizlere her vakit, süratli ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Ofis Tasima

Ofis Tasima

Ofis mobilyalarınız sizin amacıyla çok mu kıymetli ?
Hiç bir nakliye firmasına itimatemiyor musunuz ?
İyi firmalarında maliyeti mi çok yüksek ?
Temiz taşımacılık büro nakliyeciliği konusu ile ilgili lider firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. İstanbul odaklı firmamız büro taşıma İstanbul ve işyeri taşıma hizmetleriyle siz kıymetli müşterilerimize En iyi hizmeti vermektedir. Hem de büro taşıma fiyatlarında kesenize en ideal firmanın adresi tekrar Temiz taşımacılıktan gecmekte. Geleceğinize dair planlamanızın başlangıç noktası olan işyerinizin taşımasında tekrar Temiz taşımacılık işyeri taşınma olarak en iyi hizmeti sunmakta. Yarım asırdan beri taşıma pazarında kaliteli hizmet yayınlayan firmamız büro taşıma firmaları arasında eksper kadrosu ve geniş vasıta filosuyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Aklınızda ki soru işaretlerini bir kıyıya atın ve Temiz Nakliyatın çalışma politikası ile ayaklarınızı uzatın ve hizmetimizin tadını çıkarın.

Mobilyalarınız çizilmeden el değmeden depolansın ve vasıtalarımızda yerleştirilsin. Üstelik bu işlemler yapılırken sizde yanlarımızda olabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Ortaya çıkan işleri görmeniz bizim en büyük dileğimizdir.

Siz sevgili müşterilerimize daha da ideal bir hizmet sunmak amacıyla bütün fiyatlarımızı aşağıya çektik ve bizi aramanızı bekliyoruz.

Eğer sizde şuanda sayfamızı hala okumaya devam ediyorsanız, referanslarımızı ve galerimizi inceledikten sonra bizden randevu alabilirsiniz.

Her işin başında itimat gelir unutmayın, 1979 yılından itibaren bu işi yapmamız ise bizim itimatcemizdir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Firmamız geçmişin verilen deneyimlerden hareket ederek evden eve taşımacılıkta Avrupa standartların da hizmetlerimizle ev, ofis, büro, fuar, banka, parça eşya taşımasın da profesyonel ekiplerimizle taşınacak olan eşyalarınızın taşıma esnasın da kırılması ve çizilmesini önlemek hedefiyle patpatla(kalın naylon) bütün eşyanızı ambalajlanması yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firma seçimin de ilgi edilmesi gerekli olanlar ;

-Kurumsal evden eve taşımacılık firmaların araştırılması ve bu firmaların  geçmişi ve referanslarına bakılmalıdır.
-Seçtiğiniz firmanın eşyanız amacıyla kesinlikle uzman göndermesi ve hizmeti ile ilgili sigorta  ve sözleşme yapılmalıdır.
-Eşyalarınızın hasar görmeden taşınacak profesyonel ekipler doğrulusunda taşınmalıdır.
-Eşyanızı taşıyacağı aracın kapalı kasa evden eve taşımacılık aracı olduğunu ilgi edilmesi gerekir.
-Mümkünse yetki sahibi şahıstan diğer kişiyle muhatap olunmamalıdır.
-K1 yetki belgesinin olması.
Evden eve taşımacılıkta eşya taşıma aşamaları sırayla şunlardır;
-Taşınacağınız tarihten en az 3 gün evvelce firmaya haber vermeniz.
-Taşınacak tarihten 1 gün eskiden firma doğrulusunda eşyalarınızın paketlenmesi.
-Eşyanızı taşıyacak ekip içerisin de marangozcu, tesisatçı ve bu işte senelerce çalışmış insanların olması.
-Beyaz eşyanız ambalajının yapılarak taşınması ve taşınacak yerde de kurulu ve çalışır bir şekilde bırakılması.
-Profesyonel marangozcu doğrulusunda mobilyalarınızın sökülerek ambalajlanması ve taşınacak yerde de demonte  edilmesi.
-Kırılacak ve mutfak eşyalarınızın yuvarlak şeklindeki fıçı kolilere ambalajlı bir şekilde konulması.
-Elbiseleriniz firmanın özel elbise dolabına yerleştirilerek taşınması.
-Avize ve perdeleriniz amacıyla özel ambalajlı kolilerle taşınması.

Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul’un bütün ilçelerinde evden eve taşımacılık, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, fabrika, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunarak eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamakta; hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden bir şehre eşya taşımak gerektiğince zordur. Bunun amacıyla ise ev ya da büro taşıma ve gerek görülürse depolama hizmetleri verilmektedir. Şehirler arası hem eşyalarınızı koruyarak hemde eşyalarınıza bir zarar gelmeden bu şekilde taşımak büyük bir emeğin karşılığıdır.

Şehirler arasında yapılacak olan nakliye işlemleri gerçekleştirilmesi adımları gerektiğince uzun zor ve zAhmetlidir. Eşyaların toplanması, lüzumlu şekilde paketlenmesi, araca yüklenmesi, gideceğe yere nakliyesi, eşyaların kolilerden çıkartılması olarak kabaca söylenilebilir. Tabi bu kadar kısa söylenen hizmet hem mühim hemde çok zAhmetli bir işin sonucudur.

Eşyalarınız sizin anılarınızı, hayatınızın uzun bir dönemini taşır. Onları taşınırken, düşüncelerinizi, duygularınızı da gerçekte taşımış. Sırf bu yüzden bile size gösterilmesi gereken saygının bir miktarı eşyalarınıza ve onların taşınmasına da gösterilmelidir.

Şehirler arası evden eve nakliyat’ta, Türkiye geneli taşımalarına % 20 indirimlerimiz Başlamıştır,tatil yörelerine il ya da ilçe köy gözetmeksizin parça eşya yada parsi yel taşıma gibi her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermekteyiz aynı vakit da İstanbul’dan Türkiye genelindeki taşınmalarınızda kamu personellerimize indirimli parsiyel taşımalarımız başlamıştır yani Türkiye’nin bir bölgesinde 3 ev mi taşıyacaksınız vasıtalarımız kentler arasında 3 ev eşyası taşıyabilecek kapasitede düzenlemiştir.
(1) soru ? eşyalar birbirine karışmaz mı?
yanıt ? netlikle amacıylaiz rahat olsun aralarını bölme çekilerek muhafaza yapılmaktadır.
(2) soru ? ya 3 eşya almassa ne olur ?
Cevap;? butarz sorunlar yaşanmasın diye ön bir expertiz yapılıp eşyaların yoğunluğuna göre vasıta yönlendiriyoruz.

EŞYA DEPOLAMA

Ev eşyası depolama hizmeti yardımıyla, eski ya da yeni olmasına rağmen, kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz bütün eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebiliriz.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık konusu ile ilgili profesyonel ekibimiz ile eski evinizden eşyalarınızın alınmasıyla başlayan süreçten yeni evinize taşınmasına kadar olan prosese kadar taşımanın her adımında sizlere destek vermekteyiz.

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Korsan olarak pazar da iş yapan firmalardan uzak durmanız tavsiyemizdir. Kurumsal olarak sektörde yetki belgesi olan firmamız, taşımanın her adımında dürüst itimat edilir bir firmadır.

Fabrika Taşıma

Bu hizmet büyük özen lüzumtiren bir taşıma hizmetidir. Fabrika nakliyeciliği gerçekleştirilirken fabrikada ki işlerin aksamadan eşyaların taşıma işleminin yapılması lüzummektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık sisteminde eşyalarınızı daha ideal bir maliyet ile, daha kısa sürede ve sıfır zarar riski ile taşımaktayız. Genellikle de yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması süreci geleneksel yöntemler ile

Sigortalı Nakliyat

Eşya depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalanır ve güvenilir şekilde taşınır. Sigortalı taşımacılık yardımıyla hiçbir eşyanız zarar görmez, evden eve taşımacılık sonucunda bütün kıymetli eşyalarınız dayanıklı ve kusursuz şekilde teslim edilir.

7/24 Müşteri Temsilcisi

Temiz Nakliyat olarak 7/24 müşteri temsilcisi ile müşterilerimizin bütün problemini çözümlüyoruz. Bütün hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek amacıyla bize 0534 612 95 30 nolu etkileşim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz .

Piyano Taşıma

Profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; vakitten, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip bulunduğumuz teknik ekipmanlar ve bölümünde tecrübeli personellerin yapacağı piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma hizmeti sunulacak olan yere gönderdiğimiz eksper hizmetimiz ile taşınma yapılacak yerin hali ve lüzumlu olan en ideal ekip ve ekipmanın belirlenmesi yapılabilmektedir. Ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmak amacıyla bizi arayınız.

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki değişik müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri lüzumen tutarın daha azını ödemektedirler.

Villa Taşıma

Firmamıza ait geniş vasıta filomuz yardımıyla başka taşımacılık hizmetlerimizde bulunduğu gibi villa taşıma hizmetinde de en iyi hizmeti sunmaktayız

Ofis Taşıma

Firmamız bölümünde uzun yıllardır çalışmış tecrübeli profesyonel bir firmadır. Firmamız ev eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıdığı gibi büro nakliyeciliği konusu ile ilgili da eksper bir nakiyat şirketidir.

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetimizde sizlere eşyalarınızın tamamiyle güvenilir bir şekilde taşınması hizmetini sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları, piyano ve başka değişik cinsten ev eşyalarınızın güvenilir ve en küçük bir şekilde zarar görmeden evden eve taşınması hizmetini sizlere bölümünde tecrübeli bir ekip ile sunuyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve taşımacılık hizmetini tamamiyle profesyonel ve bölümünde tecrübeli personeller ile sunmaktayız. Firmamız uzun yıllardır İstanbul içi taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekte ve sektörel olarak Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları nı belirlemektedir Bu hizmetlerimiz aynı vakitte sektörel gelişim ve imkanlar ölçüsünde daha da gelişmektedir. Bu gelişim yardımıyla müşterilerimiz amacıyla daha ideal fiyatlı bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınız en ideal bir şekilde araca yüklenir ve düzenlenir.
Eşyalarınız yapısına göre ideal koşullarda vuruşa dayanıklı bir şekilde paketlenir.
Eşyalarınız yapısına göre parça parça olarak kolilere koyulur ve paketlenir.
Eşyalarınız daha basit bir şekilde taşınılabilecek bir duruma getirilir ve bu sayede vakitten, bütçeden tasarruf sağlanır.evden eve taşımacılık fiyatları
Eşyalarınızı düşünmenize lüzum yok zira firmamız; mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kırılgan eşyalarınız, küçük küçük eşyalarınız, ağır ve büyük eşyalarınız olsun; bütün eşyalarınız amacıyla ideal bir taşıma tekniğini kullanır ve bu teknik tarafında ideal taşıma ekipmanına da sahiptir.

İstanbul’da Güvenilir Nakliyat Firması
Oruçoğlu Nakliyat olarak sizlere “itimat edilir hizmet” dayanıklıak gayretindeyiz. Bu amaçla hizmetlerimizde son derece hassas davranırız ve eşyalarınız amacıyla lüzumlu bütün planları sizin yerinize yaparız. Eşyalarınızın en küçük bir şekilde zarar görmeden, kaybolmasına sebebiyet vermeden, hassaslikle taşınması hizmeti amacıyla bizlere her vakit ulaşabilirsiniz.

Hizmet fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilmek, hizmet talebinde bulunmak, evden eve taşımacılık ve başka hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak amacıyla hizmet telefon numaralarımızdan bizlere her vakit, süratli ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şehiriçi Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat

Şehir içi evden eve taşımacılık | İstanbul
İstanbul’da yaşam sürdüren şahıs adedi çok olması ile beraber çoğu hizmet veren kent içi evden eve taşımacılık hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu sebep ile bireylerin İstanbul evden eve taşımacılık firmaları konusu ile ilgili kafası gerektiğince karışık duruma gelmiştir. Çünkü hizmeti doğru bir şekilde gerçekleştiren firmaları bulmak gerektiğince zor duruma geldi. Bizde Temiz Nakliyat olarak, bütün kent içi evden eve taşımacılık operasyonlarını profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız. Şehir içi evden eve taşımacılık fiyatları, taşınacak olan bölgenin yol haline göre değişmektedir. Bu yüzden standart bir fiyat belirlenmemektedir. Aynı konumda hizmet veren çoğu İstanbul evden eve nakliye hizmeti veren firmalar verdiği sözleri yerine getirmediğinden ötürü şahısleri mağdur etmektedir.

Temiz, taşımacılık konusu ile ilgili tamamı ile müşteri merkezli çalışması ile beraber taşınacak olan en küçük malzemenize kadar size garanti sunmaktadır. Hem de sektörde ki başka firmaları analiz ederek oluşturduğumuz ideal fiyat politikamız ile İstanbul kent içi evden eve taşımacılık fiyatları konusu ile ilgili en ideal hizmet sözünü vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

İstanbul evden eve taşımacılık
İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak uzun yıllardır sektörde bulunmamız ile beraber kadromuz bu hususta geliştirmektedir. Her sektörde bulunduğu gibi nakliye konusu ile ilgili da teknoloji yeniliklerini takip ederek, her türlü üst seviye teknolojik donanıma sahip olmamız bizi başka firmalardan ayıran özelliklerimizden biridir. Sağladığımız taşımacılık hizmetlerinde ki A’dan Z’ye bütün işlemleri doğru bir şekilde olması gerektiği gibi sunmaktayız. Hizmet evvel sizi iyi dinleyerek ihtiyaçlarınız tarafında en ideal fiyatı sunmaktayız. Sizlerle yaptığımız “taşımacılık sözleşmesi” ile eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşıma prosedürünü gerçekleştirmekteyiz. Sizler her nerde olursanız olun, gönlünüz rahat bir şekilde taşımacılık işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Nakliyat işlemlerinde yapılanlar neler?
Eşyalarınızı doğru bir şekilde demonte edilmesi,
Demonte edilen eşyalarınız doğru bir şekilde paketlenir,
Tamamen taşımacılık işlemleri amacıyla hazırlanmış olan vasıtalar ile amaca taşıma prosedürü gerçekleşir,
Profesyonel kadromuz doğrulusunda taşıma işlemleriniz yapılır,
Paketlenen eşyalar yeniden paketlerden çıkarılır ve monte edilir,
Eşyalarınız sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilir.
İstanbul Evden Eve Nakliye

Sağladığımız bütün kent içi evden eve taşımacılık hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst civarda tutmakta ve taşımacılık fiyatlarını en ideal şekilde sunmaktayız. Temiz olarak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini amaç edinmiş olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden eve taşımacılık hizmetlerindeki fiyatları firmanın kalitesine göre değişkendir, bu yüzden bu hizmeti almadan evvelce kesinlikle firmaları iyi derecede analiz etmeniz gerekmektedir. Temiz Nakliyat, evden eve taşımacılık fiyatları konusu ile ilgili sizlere en ideal fiyat garantisini sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı en kaliteli ve en ideal fiyatlar ile bizimle karşılayabilirsiniz.

Sizde İstanbul evden eve taşımacılık firması arıyorsanız derhal bizimle iletişime geçin! Hem de her gün sizler amacıyla oluşturduğumuz ideal kampanyalardan haberdar olabilir ve yararlanabilirsiniz. Hemen bize 0534 612 95 30 numarasından ulaşın ve en ideal teklifleri alın.

İstanbul Evden Eve Nakliyat