FABRİKA TAŞIMACILIĞI

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Firmamız tarafından verilen fabrika taşımacılığı hizmeti, İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Temiz nakliyat seri imalat veya çalışma alanlarında bulunan tüm yükleri kısa bir süre içerisinde talep edilen adreslere getirmektedir. Ayrıca  firmamız, ağır yüklere özel açık kasa kamyon ve kamyonetler temin etmektedir. Taşıma noktasında herhangi bir sorun yaşanmaması içinde tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Fabrika taşımacılığı hizmetleri, sadece sigortası ve kaskolu bulunan araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız kurumsal şirketlerinin araç taleplerini de anlık olarak karşılamaktadır. Özellikle de seri imalat ürünleri, iş makineleri veya ağır sanayi malzemeleri anlık olarak Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Yine paketleme noktasında da her türlü destek sunulmaktadır.

Fabrika Nakliye Hizmetleri

Firmamız, fabrikalarda bulunan yüklerin hem nakliyesini hem de depolanmasını gerçekleştirmektedir. Modern teknolojiler ile üretilmiş olan depolama tesislerimiz sayesinde tüm yükler güvenli bir şekilde korumaya alınmaktadır. Ayrıca söz konusu bu depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekle beraber en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Fabrika taşımacılığı hizmetleri, alanında uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmekedir. Ayrıca hantal malzemeler, çeşitli ambalajlar ile paketlenmekte ve uygun koşullarda araca yüklenmektedir. Sevkiyat sırasında yüklerin birbirine zarar vermemesi de söz konusu değildir. Fabrika taşımacılığı noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız, tüm işlemleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Fabrika taşımacılığı fiyatları yüklerin sayısına veya tonajına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız talep edilen tüm ilçelere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve müşterilerimize net bir fiyat bilgisi sunmaktadır. Anlaşılan rakam dışında ekstra bir ücret daha talep edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca firmamız asansörlü nakliye noktasında da destek vermekle beraber asansör sistemleri içinde abartı bir fiyat talep edilmemektedir. Fabrika nakliye hizmetlerinde kullanılan araçlar Türkiye’nin 81 iline sorunsuz bir şekilde ulaşabilmektedir. Firmamız taşınması planlanan her yüke özel araçlar temin etmektedir. Ayrıca şirket sahiplerine ve bireysel müşterilerimize yüzde 20’lere varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Nakliye Araç Flomuz

Bünyemizde bulunan tüm araç modelleri, yeni teknolojiler ile üretilmiştir. Söz konusu bu araçlar, parça eşya, fabrika, ağır yük ve palet yük taşımacılığı gibi hizmetlerde kullanılmaktadır. Yine tüm araç modellerimiz K3 belgelerine sahiptir. Temiz nakliyat firmamızla iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilir ve fabrikalarda bulunan tüm yüklerin kısa süre içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

FABRİKA TAŞIMACILIĞI
FABRİKA TAŞIMACILIĞI