İSTANBUL NAKLİYAT

İSTANBUL NAKLİYAT

Ev, ofis ve işyeri gibi taşımacılık alanlarında hizmet veren İstanbul nakliyat firması, sektörün öncülüğünü üstlenmektedir. Firma müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde tüm eşyaların profesyonel bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca en küçük bir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmadığı gibi taşıma işlemleri maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. İstanbul nakliyat firması, uzman personelleri sayesinde paketleme, montaj ve nakil işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyalar önceden detaylı incelemelerden geçirilmekte ve daha sonra kullanılması planlanan araçlara karar verilmektedir. Anadolu veya Avrupa yakasında bulunan tüm ilçeler içinde anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firması bünyesinde farklı depolama alanlarına sahip olan birçok kamyon ve kamyonet modeli yer almaktadır.

Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul nakliyat personelleri, dolap, kabin ve mobilyalar gibi hatan olan eşyaların sökümünü gerçekleştirmektedir. Sökülen her bir parça naylonlar ile paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Bu sayede taşıma sırasında eşyaların çizilmesi veya kırılması engellenmektedir. Paketlenen eşyalar özenle araçlara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firması, çok yüksek binalar ve apartmanlar için asansör desteği sağlamaktadır. Firma bünyesinde yer alan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşabilmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından tekrar kurulmaktadır. Kurulum desteği sayesinde de müşterilerimizin daha zahmetsiz bir taşınma süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul nakliye firması tüm projeleri anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlamaktadır.

İstanbul nakiyat Ofis Ve Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul nakliye firması tarafından verilen ofis taşımacılığı hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Şirketlerde, kamu kuruşların da ve bürolarda bulunan tüm eşyalar kurumsal nakliye adı altında talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması sayıca az olan eşyalar için ise parça yük taşımacılığı desteği sağlamaktadır. Bu sayede bir aracı dolduramayacak kadar az olan yükler için koca bir tır veya kamyon maliyetleri ortadan kaldırılmaktadır. Tüm parça eşyalar adreslere kadar teslim edilmektedir. Firma sadece eşyanın büyüklüğü ve tonajı kadar ücret talep etmektedir.

İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul nakliye firması makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma paketleme ve montaj hizmetleri için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Sizde hemen İstanbul ev nakliye ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca adresinize ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. 

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

İSTANBUL NAKLİYAT
İSTANBUL NAKLİYAT