Kategori arşivi Nakliye Hizmetleri

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetleri noktasında temiz nakliyat ekibi olarak profesyonelliği yakalamış olan firmamız tüm teslimatları zamanında gerçekleştirmektedir.

Ev ve iş yerlerinde bulunan parça ev eşyası yükler Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Ayrıca firmamız Ankara, İstanbul ve Kocaeli gibi illere de haftalık olarak sevkıyatlar düzenlemektedir.

Parça yük taşımacılığı temiz nakliye hizmetlerinin en büyük avantajı sayıca az olan eşyalar için koca bir kamyon kiralama gereksinimini duyulmamasıdır.

Bu sayede hem nakliye maliyetleri en iyi parça taşıma tek bir kişiye yüklenmemek de hem de teslimatlar daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Parça ev eşya taşımacılığı ofis taşıma için tercih edilen araçların depolama alanları oldukça geniştir.

Tonlarca eşya tek bir araç ile istenilen il ve ilçelere götürülmektedir. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma

Ankara İzmir Parça Eşya Taşıma

Tüm ankara izmir parça eşyalar, müşterilerimizin adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarımıza götürülmektedir.

Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde üst düzey bir paketleme desteği sunulmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma
Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul izmir arası parça veya az eşya taşıma bu sayede sevkıyat güvenliği maksimum bir seviyede sağlanmaktadır. Nakliyenin gerçekleşeceği saat ve gün müşterilere bildirilmektedir. Ayrıca firmamız şirketler veya fabrikalar tarafından üretilen tüm seri imalat ürünleri içinde parça eşya taşımacılığı desteği sağlamaktadır.

Değerki parça eşya veya antika eşya taşıma firması olan temiz nakliye profesyonel bir parça eşya taşıma sunmaktadır. Maddi açıdan en çok pahalı olan yükler, firmamızın anlaşmalı olduğu kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. Dolasıyla da yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Ayrıca asansörlü taşımacılık temiz nakliye hizmeti ile yükleme veya boşaltma işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Uygun ve kaliteli parça eşya taşıma Hali hazırda ekonomik olan parça eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde daha da ucuzlamaktadır.

Parça yükler için talep edilen tutarlar söz konusu yükün kapladığı alan ve ağırlığı kadardır.

Az Eşya Taşıma

Ankara İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları

ANKARA İSTANBUL VEYA İSTANBUL ANKARA PARÇA EŞYA TAŞIMA Ayrıca firmamız paketleme desteği içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Tüm adreslere ekspertiz ekipleri yönlendirilmekte ve fiyat konusunda müşterilerimize en doğru bilgi verilmektedir.

Firmamız kesinlikle ilerleyen dönemlerde anlaşılanın dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Teslimatta gecikme yaşanmaması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Parça Eşya Taşıma Ücretleri Bazı nakliyat şirketleri müşterilerinden almış olduğu işleri belirli bir para karşılığında başla firmalara devretmedi.

Müşteri ise kimle veya hangi firma ile çalışacağını bile bilmemektedir. Ancak şirketimiz için böyle bir durum söz konusu değildir.En iyi eşya taşıma şirketi temiz nakliye az eşya taşıma veya biraz ev eşyası veya parça işyeri eşya taşıma işinde kalite ödülü almıştır.

Tek Parça Eşya Taşıma

Tek Parça Eşya Taşıma Parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere tüm hizmetler bünyemizde bulunan ekipler ve araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Az eşya veya biraz eşya taşıma işinde en iyi ve kurumsal parça eşya navlun eşya taşıma parça nakliyat firması olarak Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ
Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

Eşya Depolama

Eşya Depolama Temiz nakliyat firmamız tarafından sunulan ev depolama hizmeti sayesinde kullanılmayan malzemeler uzun yıllar koruma altına alınmaktadır. Ev eşyası depolama işinde en iyi kaliteli depo sunmaktayız.

Ofislerde, evlerde veya şirketlerde boş yere yer kaplayan mobilyalar uzman personellerimiz tarafından adreslerden alınmaktadır. Eşyalarınızı güvenli en iyi yerlerine ulaştırmanın yanında, onları eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Siz de eşya depolama konusunda temiz nakliyat markamızı tercih ederek, İstanbul içinde kiralık, uygun fiyatlı, temiz ve güvenilir ev veya ofis eşya depolama hizmetine erişebilirsiniz.

Alınan bu eşyalar firmamız depolarına getirilmekte ve uygun alanlara yerleştirilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları İstanbul

Firmamız akla gelebilecek olan tüm eşyaları muhafazaya alabilmektedir. Bu sayede maddi veya manevi yönden önem arz eden malzemelerin çöpe gitmesi engellenmektedir.

Ev Eşyası Depolama Şirketi hizmeti ekonomik fiyatlar ile verilmekle beraber müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca depoma süresi için belirli bir zaman kısıtlaması da getirilmemektedir. Eşyanız hakkında gereken bilgileri edindikten sonra, eşyanız için ihtiyaç olan alan ölçülecek ve sizlere buna göre uygun bir kira bedeli çıkarılacak. Kira bedelinde anlaşıldığı takdirde ise, her türlü yazlık, ev veya ofis eşyanız, Temiz Nakliyat markasının geniş, temiz ve güvenli depolarına, yüksek kaliteli ambalaj malzemesiyle paketlenerek, özenle taşınacaktır. Bu depolarda, eşyalarınıza gözümüz gibi bakılacak ve sel, yangın, deprem, hırsızlık gibi her türlü olumsuzluğa karşı muhafaza edilecektir.

Tüm eşyalar istenildiği süre kadar firmamızın depolarında bekletilmektedir.

Eşya Depolama İstanbul

istanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama gözü gibi baktığı eşyaları fareler tarafından kemirilmiş veya nemden küflenmiş bir şekilde bulmayı kim ister ki? Eminim ki siz değerli müşterilerimiz, dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız, evinizin, yuvanızın, belki mutlu bir yuva kurma hayallerinizin, belki de kendi işinizin, ofisinizin, ekmek teknenizin olmazsa olmazları olan her türlü eşyanızın ve mobilyanızın emin ellerde, güvenle saklanmasını istersiniz. Eğer aradığınız şey, sizin için değerli olan eşyalarınızı saklayacak bir yer ise, onlara en az sizin kadar değer verecek Eyüpoğlu Nakliyat doğru tercihtir.Tadilata giren dairelerde yer alan eşyaların deformasyona uğramakla beraber bir daha kullanılamayacak bir hale gelmektedir.

Özellikle de koltuklar aşırı bir şekilde kirlenmektedir. Ancak firmamızın ev eşya depolama desteği sayesinde tadilata giren tüm daireler bir gün içerisinde boşaltılmaktadır.

Bu sayede hem onarım süresinin daha kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması sağlanmakta hem de eşyaların maddi zararlara uğraması engellenmektedir.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Firmamızın personelleri, depolanması planlanan tüm eşyalar en az 5 ket olacak bir şekilde paketlenmektedir.

Paketlenen yükler dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ev Eşyaları depolama firması, taşıma, yükleme veya indirme sırasında en küçük bir kazanın oluşmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti sunmaktadır. Depolar düzenli olarak ilaçlanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Hijyen konusunda çok hassas olan firma, her bir depoyu ve her bir eşyayı titizlikle ve uzman görüşleri çerçevesinde dezenfekte ederek sizleri ve eşyalarınızı her türlü virüsten, özellikle de Korona virüsten korumaya gayret etmektedir. Bunun yanında çalışanlarımız, Sağlık Bakanlığının uyarıları doğrultusunda, maske-mesafe-hijyen kuralına önemle uymaktadır. Siz her ne kadar evinizin temizliğine ve hijyenine dikkat ediyorsanız, biz de en az sizin kadar bu konuya özen gösteriyoruz.

Talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ulaşılmaktadır. Ayrıca firmamızın tüm depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolanan tüm eşyalar hafta da en az 2 kez sayımlardan geçirilmektedir. Her eşyanın üzerine ürün sahiplerinin isimleri, adresleri ve teslim tarihi gibi bilgiler yazılmaktadır.

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Dolasıyla da iki farkı kişiye ait olan malzemelerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır.

Ev Eşyası depolama Şirketleri alanları günümüz teknolojik imkanları ile donatılmıştır. Modern raf sistemleri sayesinde de yüklere herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir.

Ayrıca firmamız geri iade edilmesi istenen parçaları aynı gün içerisinde tekrar adreslere getirmektedir.

Ev Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları, saklanması planlanan eşyaların sayısına, hacmine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir.

Yine haftalık, aylık veya yıllık gibi depolama süreleri de fiyatları yakından etkilemektedir.

Ancak firmamız müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de eşyaların nakliyesi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Nedir Her bina, cadde veya sokak eşyaların kolay bir şekilde taşınmasını sağlayacak kadar geniş değildir.

İstanbul içinde ihtiyaç duymuş olduğunuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili profesyonel çözüm ortağınız temiz nakliye olarak hizmet sağlıyoruz.

Büyük katlı binalarda yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde mobil dış cephe asansörü kullanarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı bina içerisinde taşınmak yerine bina dış cephesine kurulan mobil asansör ile gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılığın çok sayıda kurumsal avantajı bulunmaktadır. Eşyalarınız merdiven aralığında zarar görmez ve taşımacılık işlemleri daha hızı bir şekilde gerçekleştirir. Mobilyalarınızın çizilme olasılığı ortadan kalkar.

Bu nedenle de taşımacılık işlemleri daha uzun sürebilmektedir. Ancak firmamız tarafından verilen asansörlü nakliye desteği sayesinde yüksek katlara erişim bir hayli kolaylaşmaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken kurumsal zarar görme olasılığı ortadan kalkar, taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.Bünyemizde bulunan asansör sistemleri 25. Kata kadar ulaşabilmekte ve eşyaların daha pratik bir şekilde binalara çıkarılmasını sağlamaktadır.

Firmamız ev, şirket, banka ve ofis taşımacılığı gibi hizmet verdiği tüm alanlarda asansör sistemlerinden faydalanmaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık desteği, ülkemizin 61 ili için geçerlidir. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşım sağlanmaktadır.100 Metre yüksekliğe ulaşan dış cephe asansörümüz ile 35. Kat’a kadar olan taşımacılıklar sorun olmaktan çıkıyor. Dış cephe asansörü ile yapılan taşımacılıklar 4-5 saat kadar daha kısa sürmektedir.

Ayrıca firmamız tüm projeleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık firmamız, evlerde veya ofislerde bulunan eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Sevkıyat sırasında herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. Firmamız, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile taşınması gereken tüm eşyaları paketleme yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat hizmetimiz Asansörlü temiz Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. İstanbul asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. İstanbul’da parçataşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en ucuz fiyatlarla ekonomik olarak sunuyoruz.Bu sayede en iyi yüzeylerin çizilmesi, kırılması veya zarar görmesi mümkün değildir. Ayrıca cam gibi hassas malzemeler hem paketlenmekte hem de kutulara yerleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat İstanbul

İstanbul VEYA Ankara  başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 35 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 20 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur. Araçlarımız ihtiyacınız olan yüksekliğe çıkmakta ve çok kısa sürede ev eşyalarınızı taşımaktayız.Asansörlü nakliye hizmetleri sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Paketleme, montaj veya sistemin kurulumu için tecrübeli ekipler tercih edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır : Firmamız bünyesinde hizmet veren marangoz ve elektronik ustaları sayesinde kurulum işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen tüm eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Araçları

Asansörlü Nakliyat Aracı Kamyon, kamyonet ve TIR gibi çeşitli araçlara sahip olan firmamız, her yükü profesyonel bir şekilde taşımaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir.

Ayrıca söz konusu kamyon ve kamyonetlerin maksimum taşıma kapasitesi de oldukça yüksektir.

Asansörlü Nakliyat Araç Fiyatları

Firmamız açık veya kapalı kamyon gibi istenilen tüm araç modellerini kısa bir süre içerisinde temin edebilmektedir.

Bünyemizde bulunan tüm taşıtlar, resmi kurumlar tarafından verilen K3 belgelerine sahiptir. Bu belge sayesinde şehirler arası nakliye hizmetleri sorunsuz bir şekilde verilebilmektedir.

Ayrıca firmamız, sadece günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan kamyon ve kamyonetler ile faaliyet göstermektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Normal taşımacılık hizmetleri için en az 10 kişilik ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır.

Dolasıyla da işçilik maliyetleri büyük oranda artmakla beraber, söz konusu bu maliyetler müşterilere yansıtılmaktadır.

Ancak asansörlü nakliyat ne kadar denecek kadar az hizmeti sayesinde taşımacılık ücretleri büyük oranda düşürülmektedir.

Firmamız her daim ekonomik bir hizmet sunmakta ve müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir hizmet almak için Temiz nakliye ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Temiz nakliyat firması tarafından verilen fuar taşıma hizmetleri, gösteri merkezlerinde bulunan tüm stant malzemeleri için geçerlidir.

Fuar taşıma, fuar taşımacılık, fuar taşımacılığı, fuar nakliyat, fuar nakliye, fuar nakliyesi hizmeti uzman teknik fuar taşıma elemanlarımız ile TEMİZ fuar taşıma hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde Fuar taşıma, fuar taşımacılık, şehiriçi şehirlerarası fuardan fuara nakliyat nakliye hizmeti yapılır.

Fuar Taşıma

Fuar taşıma profesyonel hizmeti sunan fuar taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Şehiriçi, şehirlerarası fuar taşımacılık hizmeti fuar eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir, fuar taşımacılık hizmet sunulur fuar nakliye inceleme raporu doğrultusunda fuar nakliyesi yapılır, yapılan fuar nakliye hizmet çerçevesinde fuar nakliye hizmeti başlar. temiz Nakliyat Fuar Taşımacılığı Fuardan fuara taşıma öncesi masalar, dolaplar, bilgisayarlar, dosya, klasörler numaralandırılarak paketlenir fuar eşyası özel tasarım fuar taşıma aracına yüklenerek fuarten fuare yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Fuar nakliyesi öncesi mobilyaların (masa, dolap, koltuk, vb.) fuar eşyalarının taşınma temiz nakliyat esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması, köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Fuar nakliyat hizmeti fuarinizdeki bilgisayar, temiz nakliyat fotokopi, faks, vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır. Fuardan fuara taşınan fuar eşyalarınız yeni fuarinizde numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde fuar taşıma elemanlarımız fuar eşyalarını yerleştirilir şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.

Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. temiz nakliyat Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Garanti Nakliyat kaliteli, güvenilir ve hızlı fuar taşımacılığı hizmetleriyle sizleri katılacağınız organizasyonlarda başarıya ulaştırır. Firmamız fuarınızın en uygun taşıma yoluyla nakliyesinin sağlanmasından, indirme, yükleme, stant kurma, paketleme ve depolama gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktadır

Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 18.00’e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin temiz nakliyat faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

Firmamız fuar bitişinde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebileceğiniz depolara sahiptir. Aynı temiz Nakliyat Fuar Taşımacılığında uluslararası fuarlarda firmamız gümrük işlemlerini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bilgi ve tecrübe gerektiren fuar taşımacılığı alanında firmanızın imajını yükseltecek nakliyat firmaları ile çalışmayı tercih ediyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız fuarınızı zamanında ve en iyi şekilde istediğiniz yere ulaştırarak sizi her daim sektörde farklı kılar. Fuar malzemelerinizin güvenilir bir şekilde taşınması için firma seçiminin önemli olduğunu unutmayın.

Dijital cihazlar, paneller veya metal malzemeleri profesyonel bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir.

Fuar Taşımacılığı Yapan Firmalar tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde yüklerin zarar görme riski bulunmamaktadır.

Gösteri merkezlerinde bulunan malzemeler, kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir.

Ayrıca firmamız ses sistemleri içinde kutulama desteği sunmaktadır. Fuar taşımacılığı hizmetleri sadece üstü kapalı olan kamyon veya kamyonetler ile verilmektedir.

Bu sayede sevkıyat güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız Türkiye’nin 81 iline de araç desteği sunmaktadır.

İzmir, Ankara gibi büyük şehirler de düzenlenen konserler için anlık olarak ekip yönlendirilmektedir.

Sigortalı Fuar Nakliye Hizmetleri

Fuarların kurulması için kullanılan malzemeler maddi açıdan oldukça pahalıdır. Özellikle de ses sistemleri veya gösteri panelleri çok değerli eşyaların başında yer almaktadır.

Firmamız ise taşıma işlemlerini tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Fuar taşımacılığı için kullanılan tüm araç modelleri kaskolu ve trafik sigortalıdır.

Ancak firmamız yüklere özel olarak bir sigorta daha yaparak müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız talep edilen tüm il ve ilçelere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

Bu ekipler ise, nakliyesi gerçekleştirilmesi düşünülen yükleri incelemekte ve daha sonra sigorta poliçesi hazırlamaktadır.

Ayrıca değerli olan eşyalar sadece kurumsal taşımacılık hizmetlerinde kullanılan özel kamyonlar ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Profesyonel Fuar taşıma Ekibi

Fuar nakliye hizmetleri, diğer nakliyat hizmetlerine göre daha zor olmakla beraber profesyonellik gerektirmektedir.

Özellikle de paketleme işlemleri sadece uzman personeller tarafından gerçekleştirilmelidir.

Fuar taşımacılığı desteği sağlayan pek çok firma, bu işi ev veya ofis taşımacılığı gibi sanarak maddi kayıpların oluşmasına neden olmaktadır. Ancak Temiz nakliyat firmamız bu iş için özel bir ekip kurmuştur.

Dolasıyla da fuarlarda bulunan tüm malzemeler bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca uzman personeller sayesinde de taşıma sırasında en küçük bir kablonun ezilmesi dahi söz konusu değildir.

Metal çubuklar, gösteri panelleri veya ahşap platformlar profesyonel bir şekilde korumaya alınmaktadır. Firmamız fuar nakliye noktasında oldukça tecrübe ve deneyimlidir.

Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Fuar taşımacılığı fiyatları ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir.

Ayrıca gösteri merkezlerinde kullanılan tüm malzemelerin paketlenmesi için ayrı bir ücret talep edilmemektedir.

Sizde hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Fuar nakliye hizmeti almak için firmamızı tercih ederek, sorunsuz bir şekilde yeni gösteriler düzenleyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep olumsuz değerlendirilmektedir.Ama temiz nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini türkiyeye getirmiştir.

Evden eve nakliye

Temiz Nakliye hizmetleri sektöründe 53 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Temiz Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en profesyonel ve akılda kalıcı ev taşıma hizmeti sağlamak ve sizleri Temiz nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz çalışma politikalarımızdadır. Her koşulda ve yaptığımız tüm eşya taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Müşteri iyisi kötüsü yapmaksızın, Bütün müşterimizin eşyalarına verdiği bilinçle kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyanızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize taşıma aşamasına kadar büyük bir temizlik içerisinde çalışıyoruz. uluslararası Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi ev taşıma gerçekleştiriyoruz. Bayağı yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği deneyimler ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bireysel veya kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşıma hizmetleri, pek çok firma tarafından verilmektedir. Ancak Evden Eve Taşımacılık hizmetleri ciddi bir alt yapı desteği ve uzman ekip kadrosu gerekmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde veya şirketlerde bulunan eşyalar, en ufak bir kaza sonucunda bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Evden eve nakliyat Fiyat Al firmaları bu nokta da gereken özeni göstermemektedir.

Dolasıyla da maddi kayıplar yaşanmakta ve birçok müşteri mağdur olmaktadır Ancak Temiz nakliyat firması, profesyonel bir çalışma prensibi sayesinde tüm taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir.

Evden Eve Nakliye Firmaları

Temiz evden eve nakliyat firması, yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları İstanbul’un çeşitli semtlerine götürmektedir.

Taşımacılık hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerli olmakla beraber Ankara, İzmir ve Muğla gibi büyük şehirlere de hafta da en az 4 sefer sevkıyat desteği sağlanmaktadır.

Nakliyat işlemlerine başlanmadan önce tüm eşyalar üst düzey bir kaliteyle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir.

Yüklemeler sırasında eşyaların ağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir.

Ayrıca Temiz evden eve nakliye firması montaj desteği sayesinde müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Mobilyalar, kanepeler veya dolaplar uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Bu sayede müşterilerin ayrı bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanırken dairelerin oda sayıları göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya araçlara yüklenmesi gibi işçiliklerde bu fiyatlara dahil edilmektedir. Evden eve nakliyat firmamız ise, 1+1 ve 2+1 gibi daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır.

Müşterilerimize özel yüzde 30’lara varan indirim gerçekleştiren Temiz nakliyat firmamız, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi tüm hizmetleri makul rakamlara vermektedir.

Ayrıca anlaşılmışım dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Evden eve taşımacılık fiyatları, şehir dışına düzenlenen sevkıyatlar için farklılık göstermektedir.

Ancak firmamız kilometre başına düşen ücretler yerine komple yük taşıma üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve taşıma işlemlerinin güvenliğini arttırmak için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir.

Yani taşınması muhtemel olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır.

Evden eve nakliyat Platformu hizmetleri sırasında maddi zarara uğrayan eşyaların değerleri kadar müşterilerimize tazminat ödenmektedir.

Kaliteli bir hizmet almak için sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

gurur duyar

– Eşyalarınız araç hareket etmeden sigortalanır ve sigorta belgesi tarafınıza teslim edilir

– Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Çünkü Biz Hayellerinizi Taşıyoruz

– Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

– Profesyonel Ekiple İle Hizmetinizdeyiz. Dürüstlük,Saygı,Güven,Kalite

– Asansörlü Nakliyat Hizmeti De-montajı yapılmış olan eşyalarınız modern paketleme sistemi ile paketlenir. Kırılmaz ve çizilmezliği garanti altına alınır.Kolileme İşlemi İçin Bayan Personel hizmeti

– Güvenli Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

– Bazen bizi farklı kılan özellikler sadece bunlar değil, bizimle çalışan değerli müşterilerimiz daha iyi bilir

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma Firmamız tarafından verilen fabrika taşımacılığı hizmeti, İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Fabrika taşıma uygun fiyatlarla sunduğumuz fabrika eşyası taşıma hizmetimizden tüm takipçilerimiz ve müşterilerimiz yararlanıyor. Genellikle fabrika malzemelerinin büyüklüğü ve ağır yapılar olması, taşımada zorluk yaratır. Bina taşıma Lakin biz firma olarak fabrika taşımacılığını en üst düzeye çıkarıyor ve sizlere bu konuda estetik çalışmalar sunuyoruz. Şirket Taşıma Güvenlikli alt yapılarımız, deneyimli ekibimiz ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek araçlarımız ile pek çok fabrika taşıma çalışmasını sizinle organize etmekten gurur duyuyoruz.

Fabrika Taşıma

Temiz nakliyat seri imalat veya çalışma alanlarında bulunan tüm yükleri kısa bir süre içerisinde talep edilen adreslere getirmektedir. Ayrıca firmamız, ağır yüklere özel açık kasa kamyon ve kamyonetler temin etmektedir. Taşıma noktasında herhangi bir sorun yaşanmaması içinde tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

Fabrika Taşıma Firmaları

Fabrika Nakliyesi hizmetleri, sadece sigortası ve kaskolu bulunan araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca bireysel hizmetlerden tutun da yenilikçi çalışma alt yapılarına varıncaya kadar online çözümler sağlayan sitemiz, güncel fiyatlandırması ile daha uygun çalışmalar sunuyor. Fabrikanızı taşıyorsanız ve eşyalarınız için endişe ediyorsanız, artık güvenli bir fabrika nakliyesi firmasına ulaştığınızı söylemek istiyoruz. Kaliteli fiyatlı ödeme seçenekleri ve İzmir fabrika taşıma çalışmaları ile en estetik seçenekler siz değerli takipçilerimizi bekliyor. Zaman içinde sürekli değişen, yenilenen ve fırsat kapsamı ile ön plana çıkarılan bu çalışmalarımız, kaçırılmayacak detaylara sahip. Bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İş yerlerinin nakliyesinde ağır demirbaşların taşınması için alanında tecrübeli elemanlara ve uygun ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu alanda özellikle fabrika taşıma hizmetlerinde farklı makinelerin taşınması işlemleri için profesyonel ekipmanlara ve elemanlara ihtiyaç duyulacaktır. Fabrikalarda çalışma verimi sağlayacak cihazlar arasında yer alan üretime demirbaşlarının yeni adreslerine ya da ihtiyaç duyulan adreslere teslim işlemlerinde bu cihazların zarar görmeden taşınması gereklidir.

Fabrika Taşıma sırasında eşyalar zarar görebilir ya da taşıyan elemanlarda çok önemli sorunlar yaşayabilir. Bu nedenle geliştirilen metotları ile bu alanda uzman ekiplerle çalışmak fabrika taşıma çalışmalarını sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Başarılı bir nakliye çalışması için ön hazırlık aşamasında her ayrıntının tek tek planlanması gereklidir. Bu şekilde tüm cihazlar ve fabrika eşyaları yeni adresine alındığı gibi teslim edilecektir.

Firmamız kurumsal şirketlerinin araç taleplerini de anlık olarak karşılamaktadır.

Özellikle de seri imalat ürünleri, iş makineleri veya ağır sanayi malzemeleri anlık olarak Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir.

Yine paketleme noktasında da her türlü destek sunulmaktadır.

Fabrika Nakliye Sistemleri

Firmamız, fabrikalarda bulunan yüklerin hem nakliyesini hem de depolanmasını gerçekleştirmektedir.

Modern teknolojiler ile üretilmiş olan depolama tesislerimiz sayesinde tüm yükler güvenli bir şekilde korumaya alınmaktadır.

Ayrıca söz konusu bu depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekle beraber en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Fabrika Nakliye hizmetleri, alanında uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca hantal malzemeler, çeşitli ambalajlar ile paketlenmekte ve uygun koşullarda araca yüklenmektedir.

Sevkıyat sırasında yüklerin birbirine zarar vermemesi de söz konusu değildir.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız, tüm işlemleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

Fabrika Nakliyat fiyatları yüklerin sayısına veya tonajına göre değişkenlik göstermektedir.

Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Firmamız talep edilen tüm ilçelere ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve müşterilerimize net bir fiyat bilgisi sunmaktadır.

Anlaşılan rakam dışında ekstra bir ücret daha talep edilmesi söz konusu değildir.

Ayrıca firmamız asansörlü nakliye noktasında da destek vermekle beraber asansör sistemleri içinde abartı bir fiyat talep edilmemektedir.

Fabrika Taşımacılık

Fabrika nakliye hizmetlerinde kullanılan araçlar Türkiye’nin 81 iline sorunsuz bir şekilde ulaşabilmektedir.

Firmamız taşınması planlanan her yüke özel araçlar temin etmektedir. Ayrıca şirket sahiplerine ve bireysel müşterilerimize yüzde 20’lere varan indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Fabrika Taşıma Şirketleri

Bünyemizde bulunan tüm araç modelleri, yeni teknolojiler ile üretilmiştir. Söz konusu bu araçlar, parça eşya, fabrika, ağır yük ve palet yük taşımacılığı gibi hizmetlerde kullanılmaktadır.

Yine tüm araç modellerimiz K3 belgelerine sahiptir. Temiz nakliyat firmamızla iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilir ve fabrikalarda bulunan tüm yüklerin kısa süre içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat firmaları, farklı alanlarda kullanılan eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Taşıma işlemleri genel olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerine veya illerine gerçekleştirilmektedir.

Temiz evden eve nakliyat firması bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. İş yerinde, ofislerde veya evlerde bulunan tüm eşyalar kapalı kasa araçlar ile talep edilen adreslere götürülmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat İstanbul

Şehirler arası nakliye hizmetlerinde kullanılan kamyon bu kamyonetler teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Bu sayede taşıma sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.

Ayrıca firmamız Güneydoğu bölgesinde bulunan tüm iller içinde anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Ağır tonaja sahip olan yükler, parça eşyalar veya ambar yükleri firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Pek çok firma şehirler arası nakliye hizmeti vermekten kaçınmaktadır. Çünkü iller arasında düzenlenen sevkıyatlar yorucu olmakla beraber güçlü bir alt yapı desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Saatlerce süren sevkıyatlar sırasında eşyaların zarar görmemesi için bir takım önlemler alınmalıdır.

Özellikle de TIR, kamyon veya açık kasa kamyonetler ile gerçekleştirilen şehirler arası nakliyat hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiye

Temiz nakliyat firmamız ise, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm yükleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.. Ayrıca bünyemizde bulunan çeşitli araçlar ile de her türlü yük pratik bir şekilde taşınabilmektedir.

Firmamız güvenliği sağlamak adına paketleme, yükleme ve boşaltma gibi uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Taşıma mesafesinin fazla olması, aracın yakıt tüketim oranının artmasına neden olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Temiz Nakliye Dolasıyla da şehirler arası nakliye fiyatları yükselmektedir. Firmamız ise, müşteri memnuniyetini kalıcı bir şekilde sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir.

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ
Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

Parça, ofis ve ev eşyaları için paketleme desteği de sunulmaktadır. Tüm yükler en az 4 kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından talep edilen rakamların içerisinde yükleme, boşaltma veya paketleme gibi hizmetlerde dahildir.

Şehirler Arası Nakliyat Ücreti

Şehirler arası nakliyat araçları, aynı anda birden fazla yükü taşıyabilecek bir düzeydedir. Dolasıyla da parça eşyaların tamamı bir araya getirilmekte ve her bir müşterilerimizden eşyası kadar ücret istenmektedir. olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından talep edilen rakamların içerisinde yükleme, boşaltma veya paketleme gibi hizmetlerde dahildir.

Şehirler arası nakliyat araçları, aynı anda birden fazla yükü taşıyabilecek bir düzeydedir. Dolasıyla da parça eşyaların tamamı bir araya getirilmekte ve her bir müşterilerimizden eşyası kadar ücret istenmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Firmamız tarafından sunulan sigortalı taşıma desteği sayesinde müşterilerimizin herhangi bir güven sorunu yaşamaları engellenmektedir.

Tüm eşyalar teker teker sigortalanmak ta ve sözleşmeler hazırlanmaktadır. Şehirler arası nakliyat firmamız, zarar gören yüklerin yaratmış olduğu maddi kayıpları müşterilerine yansıtmamaktadır.

Sizde hemen sevkıyat desteği almak için bizimle iletişime geçebilir veya adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

TÜRKİYE HİZMET BÖLGELERİMİZ
Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Ağrı, Ankara, Amasya, Ardahan, Artvin, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bitlis, Bayburt, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Edirne, Düzce, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Iğdır, Isparta, İçel, İzmir, Karabük, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Kütahya, Mardin, Manisa, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Uşak, Van, Trabzon, Yozgat, Zonguldak, Yalova Türkiye’nin 81 il Bölgesine hizmet veriyoruz…

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamız, ev eşyalarını, ofis eşyalarını veya parça eşyaları talep edilen adreslere taşımaktadır.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat firması olan Temiz Nakliye İstanbul’un her semtine nakliyat hizmeti vermektedir. Temiz Nakliye firması yılların verdiği tecrübe ile her zaman garantili evden eve taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Şehir içi nakliyat firması modern hayatın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Yeni apartman projeleri yüksek binalarda bir arada yaşama deneyimi de kazandırmaktadır. Ancak koşullar her zaman mümkün bu deneyimleri destekleyebilir mi? Yüksek binalarda yaşama deneyimleri, o katlara nasıl taşınma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, evden eve nakliye hizmetleri konusundaki yenilikleri de bünyesine katmaktadır.

İstanbul şehir içi nakliyat firmamızda yeni geliştirilen asansör sistemi kullanılmaktadır. Apartmandan taşınma ve taşıma işlerinde merdivenlerde yaşanan sorunlar, komşuların rahatsız olması, işgücünün doğru kullanılamaması gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği binanın dış tarafına kurulan taşıma asansörü birçok kolaylık da getirmektedir. Ağır ve hassas eşyaların taşınma sorunları ortadan kalkmaktadır. Komşuları rahatsız etmeyecek biçimde taşınma gerçekleşmektedir.

En Ucuz İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firması
En ucuz İstanbul şehir içi nakliyat firması mobilyaların sökülüp takılması gibi işleri de evden eve nakliyat firmamız personeli üstlenebilmektedir. Ev taşınması gereken mobilya ve aksesuarların sökülüp takılacağı konusunda firmamıza vereceğiniz bilgiye göre personel yönlendirilmektedir. Bu tür işlerin yapılacağı belirtildiğinde uygun alet ve uzman personel bilgisiyle sorunlar çözülmektedir. Eşyalarınızı sigortalayarak olası sorunların önüne geçilmektedir. Bu nedenle taşınacak tarafınızca listelenmesi gerekmektedir. Böylece eşyalarınızın eksiksiz olarak taşınmasına yönelik Temiz Nakliye firmamızın güvencesini alabilirsiniz.

En Ucuz İstanbul Şehir İçi Nakliyat Fiyatları
Güvenilir şehir içi nakliyat, sizden gelen taşıma ve nakliye talebinin asla büyüklüğüne bakmadan tüm hizmeti aynı derecede Temiz Nakliye nakliye hizmet olarak düşünerek gerçekleştirmekte, kalitesinden asla ödün vermeden devam ettirmektedir.

Temiz Nakliye, sizin eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde taşımanız için bünyesinde yetişen ve her türlü bilgi ve tecrübeye sahip, bu hizmet için özel olarak yetiştirilip eğitilmiş uzman personeli ile ücretsiz ekspertiz hizmet vermekte, bu hizmet sayesinde eşyanın türü, boyutu, ev taşıma sırasında kullanılması gereken ambalaj malzemeleri, ambalajlama ve yükleme yaparken dikkat edilmesi gereken eşyaların listesi, marangoz ve sıhhi tesisat için uzman personelin gerekliliği, tam olarak kaç personel ile taşımanın yapılacağı, eşyayı alacak aracın büyüklüğü belirlenip sizin de görüşleriniz alınarak bir rapor oluşturulur.

İstanbul nakliyat firmaları olarak antlaşma Sağlanması halinde, anlaşılan gün ve saatte eşyaların ambalajlanması, mobilyalar ve elektronik eşyalar, beyaz eşyaların sökülmesi ve ambalajlanması ile hizmet başlar. Müşteriye zaman ve sıkıntı harbi yaşatmadan, taşınma esnasında yaşadığı huzursuzluğu eğlenceye dönüştürerek güvenli bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir. Siz rahat edin hizmet için varız ve temiz ve kaliteli hizmetin adresi Temiz Nakliyedir..

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma gerek fiyat gerekse taşıma süresi açısından müşterilerini mağdur etmektedir. Özellikle de yanlış yapılan işlemler nedeniyle zarar gören eşyalar bir daha kullanılamamaktadır.

Şehir içi Nakliyat Firmaları

Dolasıyla da birçok kişi nakliyat hizmeti alacağı firmayı dikkatli bir şekilde seçmektedir. Temiz evden eve taşımacılık firmamız ise, tüm işlemleri alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirmektedir.

Şehir içi nakliyat personellerimiz paketleme, montaj ve kurulum noktasında bilgi sahibidir. Tüm eşyalar en küçük bir zarara uğramadan yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Şehir İçi Nakliye Hizmetleri

Firmamızın ekipler tarafından sunulan ekspertiz desteği sayesinde taşınılması düşünülen eşyalar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Daha sonra ise, kanepeler, koltuk takımları ve beyaz eşyalar özenle paketlenmektedir.

Şehir içi nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmekle beraber her türlü ince ayrıntı da düşünülmektedir. Örneğin yoğun trafikten dolayı sürekli dur kak yaşanmaktadır.

Şehir içi Nakliyat Fiyatları

Bu dur kaklar sırasında eşyaların hareket etmemesi için gerekli olan çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle de elektronik eşyalar için kutulama desteği sunulmaktadır.

Binalara çıkarılan veya araçlara yüklenen eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Şehir içi nakliye firmamız montaj noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından uygun alanlara yerleştirilmektedir.

Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

Temiz evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçeleri için ofis ve kurumsal yük taşımacılığı desteği sunmaktadır. Tüm sevkıyatlar sadece sigortalı araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamız ofislerde bulunan tüm eşyaları sigortalamakta ve taşıma poliçesi imzalamaktadır. Ayrıca hem ofis hem de ev taşıma hizmetlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi içinde asansör sistemleri temin edilmektedir.

Şehir içi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi nakliye araçlarının tamamında asansör sistemleri yer almaktadır. Firmamız taşıma güvenliğini sağlamak için ise teknolojik ekipmanlardan yardım almaktadır.

Yine şehir içinde bulunan dar sokaklar veya mahaller için küçük kamyonetler tahsis edilmektedir.

İstanbul Şehir içi Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinin tamamı ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren firmamız, yakın güzergahlar için herhangi bir araç yakıt ücreti talep etmemektedir.

Montaj, ambalajlama veya yükleme gibi hizmetler, müşterilerden talep edilen rakamların içerisine dahildir. Şehir içi nakliyat fiyatları, eşyaların sayısına veya tonajına göre farklılık göstermektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek adresinize ekspertiz ekibi çağırabilir ve fiyatlar noktasında net bir bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat şirketi olarak evden eve işlerini paketleme güven ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

İstanbul temiz Nakliyat uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan profesyoneller tarafından 2010 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kısa süre içinde yurt içi ve dışında acenta ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibarı ile bütün Avrupa ülkelerine hava, deniz ve kara taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme, hizmeti sunmaktadır. Ayrıca geliştirilen organizasyon yapısı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.
temiz Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen İstanbul Nakliye, uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarımızın tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.


Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Söz konusu prensip çerçevesinde firmamız özellikle arabistan, İtalya, Batı Avrupa ve Balkanlar rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Söylenen rotalarda düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Temiz Nakliye‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.

En iyi İstanbul nakliye firmaları arasında profesyonel bir iş yapan şirketiz. Sizlere ev taşıma konusunda dahi çözümler üretmektedir.

Biz İstanbul taşımacılık şirketleri içinde en iyi iş yapmaya özen gösteriyoruz.İstanbul ev taşıma şirketleri içinde en iyi nakliye firması temiz taşımacılık firmaları olarak birinciyiz.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

Biz sadece İstanbul ofis taşıma işi yapmıyoruz. İstanbul Ev eşyası paketleme içinde en doğal bir İstanbul şehirler arası nakliyat bütçeliyoruz.

Siz siz olun taşıma işlemi yaptırırken google arama motorunda reklamlardan nakliye seçmeyin.

Onun yerine reklamda çıkmayan siteleri seçin. Çünkü bir İstanbul ev taşıma firması her zaman googlede reklamsız üst sırada bir şirkettir.

İstanbul Nakliyat Firmaları

Ev taşıma İstanbul işinde gerekli tek şey o firmanın ekip ve ekipmanlarının çok iyi olması.Siz değerli müşterilerimize bir İstanbul nakliye işinde en çok dikkat ettiğimiz husus paketleme ve ambalajlama olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kat durumuna göre fiyat değişimi yapılsa da bizim şirketimiz çok yüksek katlar olmadığı sürece müşterimizi yanımızda tutmak isteriz.

Ev, ofis ve işyeri gibi taşımacılık alanlarında hizmet veren İstanbul nakliyat firması, sektörün öncülüğünü üstlenmektedir.

İstanbul Nakliyat

Firma müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde tüm eşyaların profesyonel bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Ayrıca en küçük bir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmadığı gibi taşıma işlemleri maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

İstanbul nakliyat firması, uzman personelleri sayesinde paketleme, montaj ve nakil işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca taşınacak olan eşyalar önceden detaylı incelemelerden geçirilmekte ve daha sonra kullanılması planlanan araçlara karar verilmektedir.

Anadolu veya Avrupa yakasında bulunan tüm ilçeler içinde anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firması bünyesinde farklı depolama alanlarına sahip olan birçok kamyon ve kamyonet modeli yer almaktadır.

Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul nakliyat personelleri, dolap, kabin ve mobilyalar gibi hatan olan eşyaların sökümünü gerçekleştirmektedir.

Sökülen her bir parça naylonlar ile paketlendikten sonra araca yüklenmektedir.

Bu sayede taşıma sırasında eşyaların çizilmesi veya kırılması engellenmektedir.

Paketlenen eşyalar özenle araçlara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firması, çok yüksek binalar ve apartmanlar için asansör desteği sağlamaktadır.

Firma bünyesinde yer alan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşabilmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından tekrar kurulmaktadır.

Kurulum desteği sayesinde de müşterilerimizin daha zahmetsiz bir taşınma süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul nakliye firması tüm projeleri anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlamaktadır.

İstanbul nakiyat Ofis Ve Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul nakliye firması tarafından verilen ofis taşımacılığı hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir.

Şirketlerde, kamu kuruşların da ve bürolarda bulunan tüm eşyalar kurumsal nakliye adı altında talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması sayıca az olan eşyalar için ise parça yük taşımacılığı desteği sağlamaktadır.

Bu sayede bir aracı dolduramayacak kadar az olan yükler için koca bir tır veya kamyon maliyetleri ortadan kaldırılmaktadır. Tüm parça eşyalar adreslere kadar teslim edilmektedir. Firma sadece eşyanın büyüklüğü ve tonajı kadar ücret talep etmektedir.

İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul nakliye firması makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma paketleme ve montaj hizmetleri için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Sizde hemen İstanbul ev nakliye ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca adresinize ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma firması, ev taşıma, ofis iş yeri taşımacılığı ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Çalışma ortamlarında, şirketlerde veya bürolarda bulunan farklı eşyalar firma tarafından sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır.

Ofis taşıma süreçlerini en iyi bir şekilde yöneten ve günümüzde müşteri memnuniyetini bayağı üst seviyeye taşıyan firmamız ile ofisinizi profesyonelce taşıtabilirsiniz. İstanbulun en eski profesyonel ofis taşıma şirketi ile hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıtın.

Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı hizmetleri her geçen gün bambaşka karşınıza çıkmaktadır. Şirketimiz 1986 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış şirketlerden birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde en iyi kurumsal ofis taşımacılık hizmetleri ile adını her geçen gün tüm firmalara duyurmuştur. Ofis taşımacılığının her arama motorundaki google diğer eş anlamı Temiz nakliyat diyebiliriz. Ama ofis taşıma sektörümüzde isim kullanma gibi isim çalma söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır. Firmamız sizlere istediğiniz kadar şirketin referans sunabiliriz

Ofis taşıma veya işyeri taşıma şirketimiz sizlere kaliteli ve özgüveni tam bir temiz nakliye hizmeti sunmaktadır.30 senedir nakliyat sektöründe hizmet veren Temiz evden eve taşımacılık, alanında uzman olan personellere sahiptir. Özellikle de ofis nakliye hizmetleri sadece kurumsal çalışma mantığını ve disiplinini yakalayan ekipler tarafından verilmektedir.

Ofis taşımacılığı istanbul sırasında yaşanan maddi kayıplardan sorumlu olmayan şirketler, hem sektörü düşürmekte hem de müşterileri mağdur etmektedir. Ancak ofis taşıma firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Zarar gören tüm eşyaların kayıpları anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır.

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları Sektörün en kaliteli hizmetini sunan ofis nakliye firmamız, öncelikle müşterilerine güven vermeyi amaçlamaktadır Bunun içinde taşınacak olan eşyalar titizlikle incelenmekte ve daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Bu sayede ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Ofis büro taşıma personellerimiz, deri koltukları, sandalyeleri ve ahşap tüm yüzeyleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir.

Ofis Taşıma Temiz Nakliyat

Ofis Taşıma Temiz Nakliyat Paketleme işlemleri en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız montaj ve kurulum noktasında da uzman personel desteği sunmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal işyeri ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Türkiye’de özellikle İstanbul bölgesinde bulunan tüm şirketlereofis taşıma hizmetlerimizde kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma alanlarımızda profesyonel işyeri taşıma desteğini sunarken her zaman müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmekteyiz. Sizlerde firmamız ile bu en iyi ofis taşıma ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Özellikle de mobilyalar, masalar veya koltuklar dikkatli bir şekilde monte edilmektedir. Ofisinizi taşıma hizmeti müşterilerimiz, paketleme gibi işçilikler için de herhangi bir ekstra bir ücret ödememektedir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis Taşıma Fiyatları Ofislerde yer alan eşyaların taşınması için talep edilen tutarlar farklılık göstermektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde söz konusu ücretler artmaktadır.

Pek çok nakliyat şirketi ise komisyonculuk üzerinden iş alıp verdiği için de bahsi geçen fiyatlar daha da yükselmektedir.

Ancak Temiz evden eve nakliye firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik rakamlar ile sunmaktadır. Kesinlikle komisyon karşılığında alınan işler başka firmalara verilmemektedir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Adreslere gönderilen tüm araçlarımızın üzerinde ise Temiz nakliyat firmasının logoları yer almaktadır. Ofis nakliye fiyatları üzerinden % 20 indirimler gerçekleştirilen firmamız müşterilerine kolay ödeme planları da sunmaktadır. Ayrıca Ankara, İzmir ve Manisa gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkıyat düzenlenmektedir.

Ofis Nakliye Şirketleri

Ofis Nakliye Şirketleri Firmamız tarafından verilen ofis taşımacılık ve lojistik hizmetleri maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Taşımanın şehir dışına gerçekleşmesi durumunda söz konusu bu süre 48 saate çıkmaktadır.

Ancak tüm işlemler beyan edilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis taşıma fiyatları hakkında teklif almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık Firmamız Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık misyonu olan bir firma olduğundan şehirler arası çalışan araçlarını sürekli olarak bakımdan geçirilmektedir.

Uzman ve deneyimli sürücülerle eşyanızın güvenle taşınması için elinden gelen bütün titizliği göstermektedir.

0535 414 94 14