MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT


Maltepe evden eve nakliyat firması, modern araçları ve uzman personelleri sayesinde tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırmaktadır . Ofis, parça eşya ve kurumsal taşımacılık noktasında da her türlü destek sunulmaktadır. Firma İstanbul’un tüm ilçeleri aynı gün içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra projeye uygun araç modelleri belirlenmektedir. Maltepe nakliye, ev ve işyerlerinde bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmalarında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların çevresel etkenlere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Maltepe nakliyat tarafından gerçekleştirilen taşımacılık faaliyetlerinde yüklerin zarar görme riski bulunmamaktadır.

Maltepe Ofis Taşıma

Şirketlerde, ofislerde veya diğer tüm çalışma alanlarında bulunan eşyalar, Maltepe evden eve nakliyat firması tarafından taşınmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetleri sadece kurumsal izinlere sahip olan araçlar ile verilmektedir. Ayrıca maddi açıdan

değerli olan eşyalar içinde sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır. Maltepe evden eve nakliye, yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların daha kolay ve hızlı bir şekilde boşaltılması için asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler 30.kata kadar ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca firma tüm hizmet alanlarında önceliği her zaman taşıma güvenliğine vermektedir. Yeni ofislere veya dairelere getirilen eşyalar uzman personeller tarafından pratik bir şekilde monte edilmektedir.

Maltepe Şehirlerarası Nakliyat

Maltepe evden eve nakliye firması Türkiye’nin 81 iline taşımacılık desteği sunmaktadır. Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere de hafta da en az iki sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde ise sadece üstü kapalı araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede güzergahın uzun olması

durumunda yüklerini çevresel etkenlere maruz kalması engellenmektedir. Maltepe evden eve nakliyat, taşınacak olan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Sigorta işlemleri, anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Zarar gören eşyaların maddi değerleri, müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Maltepe nakliye müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında taşıma, paketleme ve montaj gibi ek hizmetlerde göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca firma 1+1 veya 2+1 gibi daireler için küçük depolama alanlarına sahip olan araçlarda temin edebilmektedir. Sizde hemen Maltepe nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.  

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

05317754038