Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerine şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamız, ev eşyalarını, ofis eşyalarını veya parça eşyaları talep edilen adreslere taşımaktadır.

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma gerek fiyat gerekse taşıma süresi açısından müşterilerini mağdur etmektedir. Özellikle de yanlış yapılan işlemler nedeniyle zarar gören eşyalar bir daha kullanılamamaktadır.

Şehir içi Nakliyat Firmaları

Dolasıyla da birçok kişi nakliyat hizmeti alacağı firmayı dikkatli bir şekilde seçmektedir. Temiz evden eve taşımacılık firmamız ise, tüm işlemleri alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirmektedir.

Şehir içi nakliyat personellerimiz paketleme, montaj ve kurulum noktasında bilgi sahibidir. Tüm eşyalar en küçük bir zarara uğramadan yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Şehir İçi Nakliye Hizmetleri

Firmamızın ekipler tarafından sunulan ekspertiz desteği sayesinde taşınılması düşünülen eşyalar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Daha sonra ise, kanepeler, koltuk takımları ve beyaz eşyalar özenle paketlenmektedir.

Şehir içi nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmekle beraber her türlü ince ayrıntı da düşünülmektedir. Örneğin yoğun trafikten dolayı sürekli dur kak yaşanmaktadır.

Şehir içi Nakliyat Fiyatları

Bu dur kaklar sırasında eşyaların hareket etmemesi için gerekli olan çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle de elektronik eşyalar için kutulama desteği sunulmaktadır.

Binalara çıkarılan veya araçlara yüklenen eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Şehir içi nakliye firmamız montaj noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından uygun alanlara yerleştirilmektedir.

Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

Temiz evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçeleri için ofis ve kurumsal yük taşımacılığı desteği sunmaktadır. Tüm sevkıyatlar sadece sigortalı araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamız ofislerde bulunan tüm eşyaları sigortalamakta ve taşıma poliçesi imzalamaktadır. Ayrıca hem ofis hem de ev taşıma hizmetlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi içinde asansör sistemleri temin edilmektedir.

Şehir içi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi nakliye araçlarının tamamında asansör sistemleri yer almaktadır. Firmamız taşıma güvenliğini sağlamak için ise teknolojik ekipmanlardan yardım almaktadır.

Yine şehir içinde bulunan dar sokaklar veya mahaller için küçük kamyonetler tahsis edilmektedir.

İstanbul Şehir içi Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinin tamamı ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren firmamız, yakın güzergahlar için herhangi bir araç yakıt ücreti talep etmemektedir.

Montaj, ambalajlama veya yükleme gibi hizmetler, müşterilerden talep edilen rakamların içerisine dahildir. Şehir içi nakliyat fiyatları, eşyaların sayısına veya tonajına göre farklılık göstermektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek adresinize ekspertiz ekibi çağırabilir ve fiyatlar noktasında net bir bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın