ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

20 yıla aşkındır şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, Türkiye’nin 81 iline hem araç hem de ekip desteği vermektedir. Evlerde, ofislerde veya özel kurumlarda bulunan eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından 2 gün içerisinde ülkemizin tüm il ve ilçelerine nakil edilmektedir. Ayrıca taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmakla beraber yüklerin en küçük bir darbeye maruz kalması söz konusu değildir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde kullanılan kamyon ve tırlar günümüz teknolojik imkanları ile üretilmiştir. Yine bu araçlar bulunan özelikler sayesinde yükleme veya boşaltma işlemleri insan gücüne ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası nakliye noktasında her türlü desteği sağlayan Temiz evden eve taşımalık firmamız, güçlü bir alt yapıya sahiptir.

Şehirler Arası Ev Taşımacılığı

Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinin en zorlu uygulamalarından biri ev nakliye projeleridir. Zira taşınacak olan eşya sayısı fazla veya kilometre mesafesi uzun olması yüklere gelebilecek olan zarar riskini arttırmaktadır. Ancak firmamız profesyonel ekipleri sayesinde uygulamalar noktasında en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Şehirler arası taşımacılık ekipleri öncellikle tüm eşyaları hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlemektedir. Beyaz eşyalar, kırılgan malzemeler veya mobilyalar için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Paketlenen yükler aynı hassasiyet ile araçlara yerleştirilmektedir. Temiz evden eve nakliye firmamız montaj noktasında da çeşitli destekler sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin marangoz ustalarına duymuş olduğu ihtiyacı ve maliyeti ortadan kaldırmaktadır.

Şehirler Arası Yük Taşımacılığı

Birçok şirket, fabrika veya kiralık dairelerde oturan bireyler şehirler arası taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Ancak sektörün beklentisi olan hizmet kalitesine sahip nakliye firması sayısı oldukça azdır. Zira iller arası taşımacılık faaliyetlerinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi için birbirinden farklı araç modellerine ve gelişmiş bir tecrübeye ihtiyaç duyulmaktadır. Temiz evden eve nakliyat firmamız ise, bahsi geçen tüm tecrübelere sahip olmakla beraber üst düzey bir taşımacılık desteği sunmaktadır. Özellikle de yüksek katlı binalar için temin edilen asansör sistemleri sayesinde nakil işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık firmamız parça eşya, ofis, ev ve kurumsal yük olmak üzere pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Ayrıca bu ekipler tarafından belirlenen fiyatlar dışında herhangi bir ek ücret söz konusu değildir. Firmamız fiyat açısından da sektörün en ucuz hizmetini sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık adı altında akla gelen tüm yükler firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca müşterilerimize özel olarak yüzde 30’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Parça eşyalar için talep edilen tutarlarda minimum seviyedir.  

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK
ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK