ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası nakliyat noktasında başarıya ulaşmış olan firmamız, Türkiye’nin 81 ilinen sevkiyat desteği sunmaktadır. Her türlü eşya veya yük profesyonel çözüm yöntemleri sayesinde sorunsuz bir şekilde adreslere ulaşmaktadır. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmakta ve tüm işlemler bu merkez üzerinden kontrol edilmektedir. Ofis, ev, işyeri veya parça eşya taşımacılığı hizmetleri veren firmamız, tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Ayrıca  alanında uzman personelleri sayesinde de nakil işlemlerini daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktador. Şehirler arası nakliyat hizmetleri ciddi bir alt yapı ve araç desteği gerektirmektedir. Kilometre mesafesinin fazla olması, taşıma işlemlerinde sorun yaşama riskini arttırmaktadır. Bu nedenle de her türlü önlemin eksiksiz bir şekilde alınması gerekmektedir.

Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat Firmamız taşıma, yükleme veya boşaltma sırasında eşyaların zarar görmemesi için üst düzey bir hassasiyet sergilemektedir. Özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmetlerine tabi tutulan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Araçla yüklenen tüm paketler çeşitli halatlar yardımı ile sabitlenmektedir. Firmamız tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmasına oldukça önem vermektedir. Taşıma güvenliğinin maksimum bir düzeyde sağlanması için ise günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri tercih edilmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kullanılan tüm araçların sigortası ve kaskosu bulunmaktadır. Ayrıca parça eşya taşımacılığı hizmetleri için küçük depolama alanlarına sahip olan kamyonetler temin edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat fiyatları 1000 ile 4000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatların tespiti noktasında eşya sayısı, tonajı ve kilometre mesafesi göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız ise sektörün en ekonomik hizmetini sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm eşyaları ücretsiz bir şekilde paketlemekte ve monte etmektedir. Müşterilerimiz herhangi bir zahmet çekmeden taşınma süreci atlatmaktadır. Özellikle de yüksek katlı binalar için asansör desteği de sağlayan şehirler arası taşımacılık firmamız, tüm il ve ilçelere anlık olarak araç tahsis etmektedir.

Sigortalı Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası Nakliyat ile Taşınırken zarar gören eşyalar, müşteriler için büyük bir sorun haline gelmektedir. Nakliyat şirketleri bu zararların belli bir kısmını ya karşılamakta ya da karşılamamaktadır. Firmamız ise sigortalı nakliye hizmeti sayesinde yaşanan tüm maddi zararları gidermektedir. Adreslere yönlendirilen ekspertiz ekipleri tüm eşyaları incelemekte ve daha sonra sigorta poliçesi oluşturmaktadır. Sizde hemen şehirlerarası nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.       

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT