ÜSKÜDAR NAKLİYAT

ÜSKÜDAR NAKLİYAT

İstanbul Anadolu yakasının en köklü firmalarından biri olan Üsküdar nakliyat, 25 yıldır taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Profesyonel ekipleri ve araç çeşitleri sayesinde tüm yükleri sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Ayrıca firma İstanbul’un tüm semtlerine hem ekspertiz hem de araç desteği sunmaktadır. Taşınması planlanan eşyalar dikkatli bir şekilde incelendikten sonra söz konusu eşyalara uygun olan kamyonlar belirlenmektedir. Üsküdar nakliyat firmasının bünyesinde görev yapan taşıma elemanları alanında uzman olmakla beraber paketleme ve montaj noktasında da bilgi sahibidir. Bu nedenle de düzenlenen sevkiyatlar sırasında en küçük bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Üsküdar evden eve nakliyat firması, tüm işlemleri de müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

Üsküdar Nakliye Hizmetleri

Üsküdar evden eve nakliye firması, ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, parça eşya ve büro taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm yükler profesyonel ambalaj makineleri ile paketlenmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslar için de asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Üsküdar nakliye firması yeni yaşam veya çalışma alanlarına getirilen

Esenler Nakliyat

tüm eşyaların montajını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma şehirlerarası taşımacılık sektöründe de faaliyet göstermektedir. 81 ile düzenlenen sevkiyatlar sayesinde parça eşyalar bile çok cüzi rakamlarla taşınmaktadır. Ayrıca işlem görmesi planlanan eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. Sigorta işlemleri ise anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimize daha güvenli bir hizmet sunulmaktadır.

Üsküdar Kurumsal Taşımacılık

Üsküdar nakliye firmamız banka, şirket ve resmi daireler gibi kurumsal taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerde tercih edilen tüm araç modellerinin kaskosu ve K3 belgesi bulunmaktadır. Paketleme veya kurulum işlemleri ise kendi bünyemizde hizmet veren personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız kesinlikle günlük yevmiye usulü çalışan işçiler ile taşımacılık faaliyeti yürütmemektedir. Üsküdar nakliyat firmamız tamamen kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Söz verilen tarihte adreslere ulaşılmakta ve kesinlikle komisyoncular üzerinden iş alınıp verilmemektedir. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini sağlamakla beraber en küçük bir mağduriyetin yaşanmaması için her türlü önlemi almaktadır.

Üsküdar Nakliyat Fiyatları

Üsküdar nakliyat firmamız tarafından verilen her hizmet müşteri odaklı olmakla beraber ekonomik rakamlara tekabül gelmektedir. Yüzde 40’lara varan indirimler yapan firmamız tüm eşyaları sıfır risk ile taşımaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma veya sökme gibi uygulamalarda uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Üsküdar nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alma şansı bulabilirsiniz. Acil araç ihtiyaçlarınızı da firmamız bünyesinden karşılayabilirsiniz.     

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın