Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Nedir Her bina, cadde veya sokak eşyaların kolay bir şekilde taşınmasını sağlayacak kadar geniş değildir.

İstanbul içinde ihtiyaç duymuş olduğunuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili profesyonel çözüm ortağınız temiz nakliye olarak hizmet sağlıyoruz.

Büyük katlı binalarda yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde mobil dış cephe asansörü kullanarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde evin içerisinde yer alan eşyaların tamamı bina içerisinde taşınmak yerine bina dış cephesine kurulan mobil asansör ile gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılığın çok sayıda kurumsal avantajı bulunmaktadır. Eşyalarınız merdiven aralığında zarar görmez ve taşımacılık işlemleri daha hızı bir şekilde gerçekleştirir. Mobilyalarınızın çizilme olasılığı ortadan kalkar.

Bu nedenle de taşımacılık işlemleri daha uzun sürebilmektedir. Ancak firmamız tarafından verilen asansörlü nakliye desteği sayesinde yüksek katlara erişim bir hayli kolaylaşmaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken kurumsal zarar görme olasılığı ortadan kalkar, taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.Bünyemizde bulunan asansör sistemleri 25. Kata kadar ulaşabilmekte ve eşyaların daha pratik bir şekilde binalara çıkarılmasını sağlamaktadır.

Firmamız ev, şirket, banka ve ofis taşımacılığı gibi hizmet verdiği tüm alanlarda asansör sistemlerinden faydalanmaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık desteği, ülkemizin 61 ili için geçerlidir. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşım sağlanmaktadır.100 Metre yüksekliğe ulaşan dış cephe asansörümüz ile 35. Kat’a kadar olan taşımacılıklar sorun olmaktan çıkıyor. Dış cephe asansörü ile yapılan taşımacılıklar 4-5 saat kadar daha kısa sürmektedir.

Ayrıca firmamız tüm projeleri müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tamamlamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık firmamız, evlerde veya ofislerde bulunan eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Sevkıyat sırasında herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. Firmamız, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile taşınması gereken tüm eşyaları paketleme yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat hizmetimiz Asansörlü temiz Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. İstanbul asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. İstanbul’da parçataşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en ucuz fiyatlarla ekonomik olarak sunuyoruz.Bu sayede en iyi yüzeylerin çizilmesi, kırılması veya zarar görmesi mümkün değildir. Ayrıca cam gibi hassas malzemeler hem paketlenmekte hem de kutulara yerleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat İstanbul

İstanbul VEYA Ankara  başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 35 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 20 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur. Araçlarımız ihtiyacınız olan yüksekliğe çıkmakta ve çok kısa sürede ev eşyalarınızı taşımaktayız.Asansörlü nakliye hizmetleri sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Paketleme, montaj veya sistemin kurulumu için tecrübeli ekipler tercih edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır : Firmamız bünyesinde hizmet veren marangoz ve elektronik ustaları sayesinde kurulum işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen tüm eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Araçları

Asansörlü Nakliyat Aracı Kamyon, kamyonet ve TIR gibi çeşitli araçlara sahip olan firmamız, her yükü profesyonel bir şekilde taşımaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir.

Ayrıca söz konusu kamyon ve kamyonetlerin maksimum taşıma kapasitesi de oldukça yüksektir.

Asansörlü Nakliyat Araç Fiyatları

Firmamız açık veya kapalı kamyon gibi istenilen tüm araç modellerini kısa bir süre içerisinde temin edebilmektedir.

Bünyemizde bulunan tüm taşıtlar, resmi kurumlar tarafından verilen K3 belgelerine sahiptir. Bu belge sayesinde şehirler arası nakliye hizmetleri sorunsuz bir şekilde verilebilmektedir.

Ayrıca firmamız, sadece günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan kamyon ve kamyonetler ile faaliyet göstermektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Normal taşımacılık hizmetleri için en az 10 kişilik ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır.

Dolasıyla da işçilik maliyetleri büyük oranda artmakla beraber, söz konusu bu maliyetler müşterilere yansıtılmaktadır.

Ancak asansörlü nakliyat ne kadar denecek kadar az hizmeti sayesinde taşımacılık ücretleri büyük oranda düşürülmektedir.

Firmamız her daim ekonomik bir hizmet sunmakta ve müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir hizmet almak için Temiz nakliye ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14