ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Avrupa yakasının en köklü şirketlerinden biri olan Şişli evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Eşya taşıma ve paketleme işlemleri alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız sevkiyatlar sırasında yüklerin zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Ayrıca

montaj, kurulum sökme veya yükleme gibi işlemler Şişli evden eve nakliyat personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin taşınma sırasında en küçük bir zahmete katlanması söz konusu değildir. Yine parça eşyalar, ofis malzemeleri veya ambar yükleri firmamız tarafından Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Ankara, İzmir ve Kocaeli gibi büyükşehirlere ise hafta da en az 2 sefer sevkiyat düzenlenmektedir.

Şişli Nakliye Hizmet Kalitesi

Her bir eşyanın darbelere karşı göstermiş olduğu direnç farklıdır. Taşıma işlemlerinde ise bu farklılığın göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Şişli nakliyat firması ise, işlem görmesi planlanan eşyaları gruplara ayırmaktadır. Hantal eşyalar ile kırılgan eşyalar aynı anda araca yüklenmemektedir. Firmamız paketleme noktasında da sadece kaliteli ambalajları

tercih etmektedir. Özellikle de mutfak araç ve gereçleri karton kolilerin içerisine yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Şişli nakliyat firmamız günümüz teknolojisinde üretilmiş araç modelleri sayesinde taşıma güvenliği yüksek bir düzeyde sağlamaktadır. Fiziki özellikleri farklılık gösteren kamyon ve kamyonetlerin tamamı K3 belgesine sahiptir. Dolasıyla şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde de sorun yaşanması önlenmektedir.

Şişli nakliyat Fiyatları

1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Fiyatların belirlenmesi noktasında ise eşya sayısı, ilçeler arasında ki uzaklık ve dairenin kat planı göz önünde bulundurulmaktadır. Şişli evden eve nakliyat firmamız ise, müşterilerine özel kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Paketleme veya kurulum noktasında herhangi bir ek ücretin istenmesi söz konusu değildir. Ayrıca firmamız komisyon üzerinden iş almamaktadır. Şişli nakliyefiyatları uzman ekspertiz ekiplerimiz tarafından hesaplanmakta ve taşıma işlemi öncesinde müşteriye bildirilmektedir. Asansör sistemin gerek duyulduğu sevkiyatlarda oldukça ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine bir gün içerisinde asansör sistemi temin edebilmektedir.

Şişli Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetleri, sadece kurumsal yük taşıma mantığı ile verilmektedir. Firmamız pek çok şirketin düzenli bir şekilde taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Şişli nakliyat bünyesinde yer alan personeller, büro ve iş yeri sevkiyatı noktasında profesyonelliği yakalamıştır. Ayrıca ofislerde yer alan çelik kasalar, mobilyalar veya elektronik parçalar sadece sigortalı araçlar ile taşınmaktadır. Firmamız Şişli bölgesinde bulunan tüm şirketlere saatlik olarak araç desteği sunmaktadır.  

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT
ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT