Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep olumsuz değerlendirilmektedir.

Bireysel veya kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşıma hizmetleri, pek çok firma tarafından verilmektedir. Ancak Evden Eve Taşımacılık hizmetleri ciddi bir alt yapı desteği ve uzman ekip kadrosu gerekmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde veya şirketlerde bulunan eşyalar, en ufak bir kaza sonucunda bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Evden eve nakliyat Fiyat Al firmaları bu nokta da gereken özeni göstermemektedir.

Dolasıyla da maddi kayıplar yaşanmakta ve birçok müşteri mağdur olmaktadır Ancak Temiz nakliyat firması, profesyonel bir çalışma prensibi sayesinde tüm taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir.

Evden Eve Nakliye Firmaları

Temiz evden eve nakliyat firması, yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları İstanbul’un çeşitli semtlerine götürmektedir.

Taşımacılık hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerli olmakla beraber Ankara, İzmir ve Muğla gibi büyük şehirlere de hafta da en az 4 sefer sevkıyat desteği sağlanmaktadır.

Nakliyat işlemlerine başlanmadan önce tüm eşyalar üst düzey bir kaliteyle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir.

Yüklemeler sırasında eşyaların ağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir.

Ayrıca Temiz evden eve nakliye firması montaj desteği sayesinde müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Mobilyalar, kanepeler veya dolaplar uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Bu sayede müşterilerin ayrı bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanırken dairelerin oda sayıları göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya araçlara yüklenmesi gibi işçiliklerde bu fiyatlara dahil edilmektedir. Evden eve nakliyat firmamız ise, 1+1 ve 2+1 gibi daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır.

Müşterilerimize özel yüzde 30’lara varan indirim gerçekleştiren Temiz nakliyat firmamız, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi tüm hizmetleri makul rakamlara vermektedir.

Ayrıca anlaşılmışım dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Evden eve taşımacılık fiyatları, şehir dışına düzenlenen sevkıyatlar için farklılık göstermektedir.

Ancak firmamız kilometre başına düşen ücretler yerine komple yük taşıma üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve taşıma işlemlerinin güvenliğini arttırmak için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir.

Yani taşınması muhtemel olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır.

Evden eve nakliyat Platformu hizmetleri sırasında maddi zarara uğrayan eşyaların değerleri kadar müşterilerimize tazminat ödenmektedir.

Kaliteli bir hizmet almak için sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05317754038