Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sıkıntılı sektörlerden biri olan evden eve nakliye sektörü, firmaların yapmış olduğu hatalardan dolayı hep olumsuz değerlendirilmektedir.Ama temiz nakliye bu düzeni bozmuş ve en iyi evden eve taşımacılık sistemini türkiyeye getirmiştir.

Evden eve nakliye

Temiz Nakliye hizmetleri sektöründe 53 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Temiz Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en profesyonel ve akılda kalıcı ev taşıma hizmeti sağlamak ve sizleri Temiz nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz çalışma politikalarımızdadır. Her koşulda ve yaptığımız tüm eşya taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Müşteri iyisi kötüsü yapmaksızın, Bütün müşterimizin eşyalarına verdiği bilinçle kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyanızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni evinize taşıma aşamasına kadar büyük bir temizlik içerisinde çalışıyoruz. uluslararası Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi ev taşıma gerçekleştiriyoruz. Bayağı yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği deneyimler ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bireysel veya kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşıma hizmetleri, pek çok firma tarafından verilmektedir. Ancak Evden Eve Taşımacılık hizmetleri ciddi bir alt yapı desteği ve uzman ekip kadrosu gerekmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde veya şirketlerde bulunan eşyalar, en ufak bir kaza sonucunda bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Evden eve nakliyat Fiyat Al firmaları bu nokta da gereken özeni göstermemektedir.

Dolasıyla da maddi kayıplar yaşanmakta ve birçok müşteri mağdur olmaktadır Ancak Temiz nakliyat firması, profesyonel bir çalışma prensibi sayesinde tüm taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde vermektedir.

Evden Eve Nakliye Firmaları

Temiz evden eve nakliyat firması, yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları İstanbul’un çeşitli semtlerine götürmektedir.

Taşımacılık hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerli olmakla beraber Ankara, İzmir ve Muğla gibi büyük şehirlere de hafta da en az 4 sefer sevkıyat desteği sağlanmaktadır.

Nakliyat işlemlerine başlanmadan önce tüm eşyalar üst düzey bir kaliteyle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir.

Yüklemeler sırasında eşyaların ağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir.

Ayrıca Temiz evden eve nakliye firması montaj desteği sayesinde müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Mobilyalar, kanepeler veya dolaplar uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır. Bu sayede müşterilerin ayrı bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve taşımacılık fiyatları hesaplanırken dairelerin oda sayıları göz önünde bulundurulmaktadır.

Tüm eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya araçlara yüklenmesi gibi işçiliklerde bu fiyatlara dahil edilmektedir. Evden eve nakliyat firmamız ise, 1+1 ve 2+1 gibi daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır.

Müşterilerimize özel yüzde 30’lara varan indirim gerçekleştiren Temiz nakliyat firmamız, ofis, parça eşya ve şirket taşımacılığı gibi tüm hizmetleri makul rakamlara vermektedir.

Ayrıca anlaşılmışım dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Evden eve taşımacılık fiyatları, şehir dışına düzenlenen sevkıyatlar için farklılık göstermektedir.

Ancak firmamız kilometre başına düşen ücretler yerine komple yük taşıma üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve taşıma işlemlerinin güvenliğini arttırmak için sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir.

Yani taşınması muhtemel olan tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır.

Evden eve nakliyat Platformu hizmetleri sırasında maddi zarara uğrayan eşyaların değerleri kadar müşterilerimize tazminat ödenmektedir.

Kaliteli bir hizmet almak için sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

gurur duyar

– Eşyalarınız araç hareket etmeden sigortalanır ve sigorta belgesi tarafınıza teslim edilir

– Çünkü siz bizim için değerlisiniz. Çünkü Biz Hayellerinizi Taşıyoruz

– Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

– Profesyonel Ekiple İle Hizmetinizdeyiz. Dürüstlük,Saygı,Güven,Kalite

– Asansörlü Nakliyat Hizmeti De-montajı yapılmış olan eşyalarınız modern paketleme sistemi ile paketlenir. Kırılmaz ve çizilmezliği garanti altına alınır.Kolileme İşlemi İçin Bayan Personel hizmeti

– Güvenli Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

– Bazen bizi farklı kılan özellikler sadece bunlar değil, bizimle çalışan değerli müşterilerimiz daha iyi bilir

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14