OFİS TAŞIMA

OFİS TAŞIMA

Temiz evden eve nakliyat firması, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Çalışma ortamlarında, şirketlerde veya bürolarda bulunan farklı eşyalar firma tarafından sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. 20 senedir nakliyat sektöründe hizmet veren Temiz evden eve taşımacılık, alanında uzman olan personellere sahiptir. Özellikle de ofis nakliye hizmetleri sadece kurumsal çalışma mantığını ve disiplinini yakalayan ekipler tarafından verilmektedir. Nakliye sırasında yaşanan maddi kayıplardan sorumlu olmayan şirketler, hem sektörü düşürmekte hem de müşterileri mağdur etmektedir. Ancak ofis taşıma firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Zarar gören tüm eşyaların kayıpları anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır.

Ofis Nakliye Firmaları

Sektörün en kaliteli hizmetini sunan ofis nakliye firmamız, öncellikle müşterilerine güven vermeyi amaçlamaktadır Bunun içinde taşınacak olan eşyalar titizlikle incelenmekte ve daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Ofis taşıma personellerimiz, deri koltukları, sandalyeleri ve ahşap tüm yüzeyleri kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir.

Paketleme işlemleri en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız montaj ve kurulum noktasında da uzman personel desteği sunmaktadır. Özellikle de mobilyalar, masalar veya koltuklar dikkatli bir şekilde monte edilmektedir. Ofis taşıma hizmeti müşterilerimiz, paketleme gibi işçilikler için de herhangi bir ekstra bir ücret ödememektedir. 

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofislerde yer alan eşyaların taşınması için talep edilen tutarlar farklılık göstermektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde söz konusu ücretler artmaktadır. Pek çok nakliyat şirketi ise komisyonculuk üzerinden iş alıp verdiği için de bahsi geçen fiyatlar daha da yükselmektedir. Ancak Temiz evden eve nakliye firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik rakamlar ile sunmaktadır. Kesinlikle komisyon karşılığında alınan işler başka firmalara

verilmemektedir. Adreslere gönderilen tüm araçlarımızın üzerinde ise Temiz nakliyat firmasının logoları yer almaktadır. Ofis nakliye fiyatlartı üzerinden yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilen firmamız müşterilerine kolay ödeme planları da sunmaktadır. Ayrıca  Ankara, İzmir ve Manisa gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkiyat düzenlenmektedir.

Ofis Nakliye Süreleri

Firmamız tarafından verilen ofis taşımacılık ve lojistik hizmetleir maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Taşımanın şehir dışına gerçekleşmesi durumunda söz konusu bu süre 48 saate çıkmaktadır. Ancak tüm işlemler beyan edilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis taşıma fiyatları hakkında teklif almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.   

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

OFİS TAŞIMA
OFİS TAŞIMA