Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma firması, ev taşıma, ofis iş yeri taşımacılığı ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Çalışma ortamlarında, şirketlerde veya bürolarda bulunan farklı eşyalar firma tarafından sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır.

Ofis taşıma süreçlerini en iyi bir şekilde yöneten ve günümüzde müşteri memnuniyetini bayağı üst seviyeye taşıyan firmamız ile ofisinizi profesyonelce taşıtabilirsiniz. İstanbulun en eski profesyonel ofis taşıma şirketi ile hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıtın.

Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı hizmetleri her geçen gün bambaşka karşınıza çıkmaktadır. Şirketimiz 1986 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış şirketlerden birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde en iyi kurumsal ofis taşımacılık hizmetleri ile adını her geçen gün tüm firmalara duyurmuştur. Ofis taşımacılığının her arama motorundaki google diğer eş anlamı Temiz nakliyat diyebiliriz. Ama ofis taşıma sektörümüzde isim kullanma gibi isim çalma söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır. Firmamız sizlere istediğiniz kadar şirketin referans sunabiliriz

Ofis taşıma veya işyeri taşıma şirketimiz sizlere kaliteli ve özgüveni tam bir temiz nakliye hizmeti sunmaktadır.30 senedir nakliyat sektöründe hizmet veren Temiz evden eve taşımacılık, alanında uzman olan personellere sahiptir. Özellikle de ofis nakliye hizmetleri sadece kurumsal çalışma mantığını ve disiplinini yakalayan ekipler tarafından verilmektedir.

Ofis taşımacılığı istanbul sırasında yaşanan maddi kayıplardan sorumlu olmayan şirketler, hem sektörü düşürmekte hem de müşterileri mağdur etmektedir. Ancak ofis taşıma firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Zarar gören tüm eşyaların kayıpları anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri tarafından karşılanmaktadır.

Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Firmaları Sektörün en kaliteli hizmetini sunan ofis nakliye firmamız, öncelikle müşterilerine güven vermeyi amaçlamaktadır Bunun içinde taşınacak olan eşyalar titizlikle incelenmekte ve daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Bu sayede ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Ofis büro taşıma personellerimiz, deri koltukları, sandalyeleri ve ahşap tüm yüzeyleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir.

Ofis Taşıma Temiz Nakliyat

Ofis Taşıma Temiz Nakliyat Paketleme işlemleri en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız montaj ve kurulum noktasında da uzman personel desteği sunmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal işyeri ofis taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Türkiye’de özellikle İstanbul bölgesinde bulunan tüm şirketlereofis taşıma hizmetlerimizde kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma alanlarımızda profesyonel işyeri taşıma desteğini sunarken her zaman müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmekteyiz. Sizlerde firmamız ile bu en iyi ofis taşıma ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Özellikle de mobilyalar, masalar veya koltuklar dikkatli bir şekilde monte edilmektedir. Ofisinizi taşıma hizmeti müşterilerimiz, paketleme gibi işçilikler için de herhangi bir ekstra bir ücret ödememektedir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis Taşıma Fiyatları Ofislerde yer alan eşyaların taşınması için talep edilen tutarlar farklılık göstermektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde söz konusu ücretler artmaktadır.

Pek çok nakliyat şirketi ise komisyonculuk üzerinden iş alıp verdiği için de bahsi geçen fiyatlar daha da yükselmektedir.

Ancak Temiz evden eve nakliye firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik rakamlar ile sunmaktadır. Kesinlikle komisyon karşılığında alınan işler başka firmalara verilmemektedir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Adreslere gönderilen tüm araçlarımızın üzerinde ise Temiz nakliyat firmasının logoları yer almaktadır. Ofis nakliye fiyatları üzerinden % 20 indirimler gerçekleştirilen firmamız müşterilerine kolay ödeme planları da sunmaktadır. Ayrıca Ankara, İzmir ve Manisa gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkıyat düzenlenmektedir.

Ofis Nakliye Şirketleri

Ofis Nakliye Şirketleri Firmamız tarafından verilen ofis taşımacılık ve lojistik hizmetleri maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Taşımanın şehir dışına gerçekleşmesi durumunda söz konusu bu süre 48 saate çıkmaktadır.

Ancak tüm işlemler beyan edilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis taşıma fiyatları hakkında teklif almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık Firmamız Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık misyonu olan bir firma olduğundan şehirler arası çalışan araçlarını sürekli olarak bakımdan geçirilmektedir.

Uzman ve deneyimli sürücülerle eşyanızın güvenle taşınması için elinden gelen bütün titizliği göstermektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14