Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Temiz nakliyat firmamız tarafından sunulan ev depolama hizmeti sayesinde kullanılmayan malzemeler uzun yıllar koruma altına alınmaktadır. Ev eşyası depolama işinde en iyi kaliteli depo sunmaktayız.

Ofislerde, evlerde veya şirketlerde boş yere yer kaplayan mobilyalar uzman personellerimiz tarafından adreslerden alınmaktadır. Eşyalarınızı güvenli en iyi yerlerine ulaştırmanın yanında, onları eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Siz de eşya depolama konusunda temiz nakliyat markamızı tercih ederek, İstanbul içinde kiralık, uygun fiyatlı, temiz ve güvenilir ev veya ofis eşya depolama hizmetine erişebilirsiniz.

Alınan bu eşyalar firmamız depolarına getirilmekte ve uygun alanlara yerleştirilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları İstanbul

Firmamız akla gelebilecek olan tüm eşyaları muhafazaya alabilmektedir. Bu sayede maddi veya manevi yönden önem arz eden malzemelerin çöpe gitmesi engellenmektedir.

Ev Eşyası Depolama Şirketi hizmeti ekonomik fiyatlar ile verilmekle beraber müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca depoma süresi için belirli bir zaman kısıtlaması da getirilmemektedir. Eşyanız hakkında gereken bilgileri edindikten sonra, eşyanız için ihtiyaç olan alan ölçülecek ve sizlere buna göre uygun bir kira bedeli çıkarılacak. Kira bedelinde anlaşıldığı takdirde ise, her türlü yazlık, ev veya ofis eşyanız, Temiz Nakliyat markasının geniş, temiz ve güvenli depolarına, yüksek kaliteli ambalaj malzemesiyle paketlenerek, özenle taşınacaktır. Bu depolarda, eşyalarınıza gözümüz gibi bakılacak ve sel, yangın, deprem, hırsızlık gibi her türlü olumsuzluğa karşı muhafaza edilecektir.

Tüm eşyalar istenildiği süre kadar firmamızın depolarında bekletilmektedir.

Eşya Depolama İstanbul

istanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama gözü gibi baktığı eşyaları fareler tarafından kemirilmiş veya nemden küflenmiş bir şekilde bulmayı kim ister ki? Eminim ki siz değerli müşterilerimiz, dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız, evinizin, yuvanızın, belki mutlu bir yuva kurma hayallerinizin, belki de kendi işinizin, ofisinizin, ekmek teknenizin olmazsa olmazları olan her türlü eşyanızın ve mobilyanızın emin ellerde, güvenle saklanmasını istersiniz. Eğer aradığınız şey, sizin için değerli olan eşyalarınızı saklayacak bir yer ise, onlara en az sizin kadar değer verecek Eyüpoğlu Nakliyat doğru tercihtir.Tadilata giren dairelerde yer alan eşyaların deformasyona uğramakla beraber bir daha kullanılamayacak bir hale gelmektedir.

Özellikle de koltuklar aşırı bir şekilde kirlenmektedir. Ancak firmamızın ev eşya depolama desteği sayesinde tadilata giren tüm daireler bir gün içerisinde boşaltılmaktadır.

Bu sayede hem onarım süresinin daha kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması sağlanmakta hem de eşyaların maddi zararlara uğraması engellenmektedir.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Firmamızın personelleri, depolanması planlanan tüm eşyalar en az 5 ket olacak bir şekilde paketlenmektedir.

Paketlenen yükler dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ev Eşyaları depolama firması, taşıma, yükleme veya indirme sırasında en küçük bir kazanın oluşmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti sunmaktadır. Depolar düzenli olarak ilaçlanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Hijyen konusunda çok hassas olan firma, her bir depoyu ve her bir eşyayı titizlikle ve uzman görüşleri çerçevesinde dezenfekte ederek sizleri ve eşyalarınızı her türlü virüsten, özellikle de Korona virüsten korumaya gayret etmektedir. Bunun yanında çalışanlarımız, Sağlık Bakanlığının uyarıları doğrultusunda, maske-mesafe-hijyen kuralına önemle uymaktadır. Siz her ne kadar evinizin temizliğine ve hijyenine dikkat ediyorsanız, biz de en az sizin kadar bu konuya özen gösteriyoruz.

Talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ulaşılmaktadır. Ayrıca firmamızın tüm depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolanan tüm eşyalar hafta da en az 2 kez sayımlardan geçirilmektedir. Her eşyanın üzerine ürün sahiplerinin isimleri, adresleri ve teslim tarihi gibi bilgiler yazılmaktadır.

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Dolasıyla da iki farkı kişiye ait olan malzemelerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır.

Ev Eşyası depolama Şirketleri alanları günümüz teknolojik imkanları ile donatılmıştır. Modern raf sistemleri sayesinde de yüklere herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir.

Ayrıca firmamız geri iade edilmesi istenen parçaları aynı gün içerisinde tekrar adreslere getirmektedir.

Ev Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları, saklanması planlanan eşyaların sayısına, hacmine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir.

Yine haftalık, aylık veya yıllık gibi depolama süreleri de fiyatları yakından etkilemektedir.

Ancak firmamız müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de eşyaların nakliyesi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14