Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Temiz nakliyat firmamız tarafından sunulan ev depolama hizmeti sayesinde kullanılmayan malzemeler uzun yıllar koruma altına alınmaktadır.

Ofislerde, evlerde veya şirketlerde boş yere yer kaplayan mobilyalar uzman personellerimiz tarafından adreslerden alınmaktadır.

Alınan bu eşyalar firmamız depolarına getirilmekte ve uygun alanlara yerleştirilmektedir.

Eşya Depolama Fiyatları İstanbul

Firmamız akla gelebilecek olan tüm eşyaları muhafazaya alabilmektedir. Bu sayede maddi veya manevi yönden önem arz eden malzemelerin çöpe gitmesi engellenmektedir.

Ev Eşyası Depolama Şirketi hizmeti ekonomik fiyatlar ile verilmekle beraber müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca depoma süresi için belirli bir zaman kısıtlaması da getirilmemektedir.

Tüm eşyalar istenildiği süre kadar firmamızın depolarında bekletilmektedir.

Eşya Depolama İstanbul

Tadilata giren dairelerde yer alan eşyaların deformasyona uğramakla beraber bir daha kullanılamayacak bir hale gelmektedir.

Özellikle de koltuklar aşırı bir şekilde kirlenmektedir. Ancak firmamızın ev eşya depolama desteği sayesinde tadilata giren tüm daireler bir gün içerisinde boşaltılmaktadır.

Bu sayede hem onarım süresinin daha kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanması sağlanmakta hem de eşyaların maddi zararlara uğraması engellenmektedir.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Firmamızın personelleri, depolanması planlanan tüm eşyalar en az 5 ket olacak bir şekilde paketlenmektedir.

Paketlenen yükler dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ev Eşyaları depolama firması, taşıma, yükleme veya indirme sırasında en küçük bir kazanın oluşmaması için gerekli olan önlemleri almaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul evden eve nakliyat firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti sunmaktadır.

Talep edilen adreslere en geç 24 saat içerisinde ulaşılmaktadır. Ayrıca firmamızın tüm depoları 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolanan tüm eşyalar hafta da en az 2 kez sayımlardan geçirilmektedir. Her eşyanın üzerine ürün sahiplerinin isimleri, adresleri ve teslim tarihi gibi bilgiler yazılmaktadır.

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Dolasıyla da iki farkı kişiye ait olan malzemelerin birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır.

Ev Eşyası depolama Şirketleri alanları günümüz teknolojik imkanları ile donatılmıştır. Modern raf sistemleri sayesinde de yüklere herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir.

Ayrıca firmamız geri iade edilmesi istenen parçaları aynı gün içerisinde tekrar adreslere getirmektedir.

Ev Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları, saklanması planlanan eşyaların sayısına, hacmine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir.

Yine haftalık, aylık veya yıllık gibi depolama süreleri de fiyatları yakından etkilemektedir.

Ancak firmamız müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de eşyaların nakliyesi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın