PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma hizmetleri noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız tüm teslimatları zamanında gerçekleştirmektedir. Ev ve işyerlerinde bulunan parça yükler Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Ayrıca firmamız Ankara, İstanbul ve Kocaeli gibi illere de haftalık olarak sevkiyatlar

düzenlemektedir. Parça yük taşımacılığı hizmetlerinin en büyük avantajı sayıca az olan eşyalar için koca bir kamyon kiralama gereksinimini duyulmamasıdır. Bu sayede hem nakliye maliyetleri tek bir kişiye yüklenmemekte hem de teslimatlar daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Parça eşya taşımacılığı için tercih edilen araçların depolama alanları oldukça geniştir. Tonlarca eşya tek bir araç ile istenilen il ve ilçelere götürülmektedir. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Taşıma Güvenliği

Tüm parça eşyalar, müşterilerimizin adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarımıza götürülmektedir. Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde üst düzey bir paketleme desteği sunulmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Bu sayede sevkiyat güvenliği maksimum bir seviyede sağlanmaktadır. Nakliyenin

gerçekleşeceği saat ve gün müşterilere bildirilmektedir. Ayrıca firmamız şirketler veya fabrikalar tarafından üretilen tüm seri imalat ürünleri içinde parça eşya taşımacılığı desteği sağlamaktadır. Maddi açıdan çok pahalı olan yükler, firmamızın anlaşmalı olduğu kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. Dolasıyla da yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti ile yükleme veya boşaltma işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Hali hazırda ekonomik olan parça eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde daha da ucuzlamaktadır. Parça yükler için talep edilen tutarlar söz konusu yükün kapladığı alan ve ağırlığı kadardır. Ayrıca firmamız paketleme desteği içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Tüm adreslere ekspertiz ekipleri yönlendirilmekte ve fiyat konusunda müşterilerimize en doğru bilgi verilmektedir. Firmamız kesinlikle ilerleyen dönemlerde anlaşılmışın dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Teslimatta gecikme yaşanmaması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Komisyonculuk Yapılmamaktadır

Bazı nakliyat şirketleri müşterilerinden almış olduğu işleri belirli bir para karşılığında başla firmalara devretmedir. Müşteri ise kimle veya hangi firma ile çalışacağını bile bilmemektedir. Ancak şirketimiz için böyle bir durum söz konusu değildir. Parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere tüm hizmetler bünyemizde bulunan ekipler ve araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

PARÇA EŞYA TAŞIMA
PARÇA EŞYA TAŞIMA