Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetleri noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız tüm teslimatları zamanında gerçekleştirmektedir.

Ev ve iş yerlerinde bulunan parça yükler Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Ayrıca firmamız Ankara, İstanbul ve Kocaeli gibi illere de haftalık olarak sevkıyatlar düzenlemektedir.

Parça yük taşımacılığı hizmetlerinin en büyük avantajı sayıca az olan eşyalar için koca bir kamyon kiralama gereksinimini duyulmamasıdır.

Bu sayede hem nakliye maliyetleri tek bir kişiye yüklenmemek de hem de teslimatlar daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Parça ev eşya taşımacılığı için tercih edilen araçların depolama alanları oldukça geniştir.

Tonlarca eşya tek bir araç ile istenilen il ve ilçelere götürülmektedir. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Ankara İzmir Parça Eşya Taşıma

Tüm parça eşyalar, müşterilerimizin adreslerden toplanmakta ve depolama alanlarımıza götürülmektedir.

Nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde üst düzey bir paketleme desteği sunulmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma
Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Bu sayede sevkıyat güvenliği maksimum bir seviyede sağlanmaktadır. Nakliyenin gerçekleşeceği saat ve gün müşterilere bildirilmektedir. Ayrıca firmamız şirketler veya fabrikalar tarafından üretilen tüm seri imalat ürünleri içinde parça eşya taşımacılığı desteği sağlamaktadır.

Maddi açıdan çok pahalı olan yükler, firmamızın anlaşmalı olduğu kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. Dolasıyla da yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti ile yükleme veya boşaltma işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Hali hazırda ekonomik olan parça eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde daha da ucuzlamaktadır.

Parça yükler için talep edilen tutarlar söz konusu yükün kapladığı alan ve ağırlığı kadardır.

Ankara İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Ayrıca firmamız paketleme desteği içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Tüm adreslere ekspertiz ekipleri yönlendirilmekte ve fiyat konusunda müşterilerimize en doğru bilgi verilmektedir.

Firmamız kesinlikle ilerleyen dönemlerde anlaşılanın dışında kalan herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Teslimatta gecikme yaşanmaması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Bazı nakliyat şirketleri müşterilerinden almış olduğu işleri belirli bir para karşılığında başla firmalara devretmedi.

Müşteri ise kimle veya hangi firma ile çalışacağını bile bilmemektedir. Ancak şirketimiz için böyle bir durum söz konusu değildir.

Tek Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere tüm hizmetler bünyemizde bulunan ekipler ve araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL HİZMET BÖLGELERİMİZ
Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05317754038