SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık denilince akla ilk gelen firma olan Sarıyer nakliyat, tüm eşya çeşitlerini profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Ev ve işyerlerinde bulunan eşyalar başta olmak üzere tüm alanlarda bulunan yükler aynı gün içerisinde alınmakta ve adreslere teslim edilmektedir. Firmamız müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirilerek aile bütçelerinin zorlanmasını engellenmektedir. Parça eşyalar, ağır

yükler veya ofis malzemeleri hesaplı fiyatlar ile işlem görmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat firması uzman personelleri sayesinde paketleme ve montaj desteği de sunmaktadır. Özellikle de değerli olan eşyalar sadece sigortalı araç modelleri ile taşınmaktadır. Uygulamalar sırasında herhangi bir sorun
Evden eve nakliyat yaşanmaması içinde tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline araç desteği sağlamaktadır.

Sarıyer Nakliye Hizmetleri Nasıl Verilir?

Sarıyer nakliyat firması öncellikle işlem görmesi planlanan eşyaların incelenmesi için talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. İnceleme sonuçlarına göre müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Bu fiyat içerisinde paketleme, taşıma veya eşyaların montajı gibi hizmetlerde yer almaktadır. Evden eve nakliyat personelleri, tüm eşyaları profesyonel çözüm yöntemleri ile paketlemektedir.

Cam gibi kırılgan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır. Paketleme işlemlerinden sonra yükleme uygulamalarına geçilmektedir. Ayrıca binanın yüksek olması halinde de asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. TEMİZ nakliyat bünyesinde bulunan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Bu sayede tüm eşyalar sıfır risk ile eski adreslerden alınmakta ve yeni adreslere çıkarılmaktadır. 

Sarıyer Nakliyat Ofis Taşıma

Kurumsal şirketler için verilen ofis taşıma hizmetleri sayesinde çalışma alanlarında bulunan tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız her hizmetinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetinde de hassasiyet göstermektedir. Sarıyer nakliyat personelleri mobilyaları veya deri koltukları özenle paketlemektedir. Ofis taşıma hizmetleri sadece kurumsal nakliye izni olan araçlar ile verilmektedir. Yine paketleme ve montaj işlemleri de uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat, banka taşımacılığı, büro taşımacılığı ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Kaliteli Ve Güvenli Hizmet

Belki de nakliyat sektörünün en büyük sorunu bilinçsiz bir şekilde düzenlenen sevkiyatlardır. Bu sevkiyatlar, firmaların hatası yüzünden olumsuz sonuçlandırılmakla beraber maddi kayıplar yaşanmaktadır. Sarıyer nakliyat ise her şeyden önce taşıma güvenliğini sağlamaktadır. Gerek paketleme gerekse yükleme işlemleri eşyaların dayanıklılık seviyesine göre gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.    

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT
SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT