SULTANGAZI EVDEN EVE NAKLİYAT

SULTANGAZI EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultangazi nakliyat firmamız, uzun yıllardır eşya ve yük taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Ev ve işyerlerinde bulunan her türlü mobilya, beyaz eşya veya ofis malzemeleri profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Sultangazi evden eve nakliyat tarafından gerçekleştirilen sevkiyatlar sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm yükler yırtılması güç olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede en küçük bir eşyanın

zarar görmesi söz konusu değildir. Firma İstanbul’un çeşitli semte ve mahallerine de anlık olarak araç desteği sunmaktadır. Adreslere yönlendirilen ekspertiz ekipleri tüm eşyaları inceledikten sonra müşteriye fiyat bilgi vermektedir. Sultangazi nakliyat firmamız aynı zamanda müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir.

Sultangazi Nakliye Hizmetleri

Firmamız akla gelebilecek olan her yükü taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Genel hizmet alanlarımız ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ev taşımacılığıdır. Bunların yanı sıra paketleme, söküm ve montaj noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız Türkiye’nin 81 ili içinde sevkiyat hizmeti vermektedir. Parça eşyalar talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Sultangazi nakliyat bünyesinde bulunan tüm araçlar teknolojik özelliklere sahiptir. Söz konusu bu araçlar, taşıma veya yük güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Sultangazi evden eve nakliyat firması, asansörlü veya sigortalı taşımacılık noktasında da destek sunmaktadır.

Montaj Ve Paketleme Desteği

Sultangazi nakliye personelleri, taşıma işlemlerine paketleme uygulamaları ile başlamaktadır. Araçlara yüklenmesi planlanan tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Ayrıca tüm yükler kaliteli branda veya köpük malzemeleri ile izole edilmektedir. Bu sayede taşıma sırasında en küçük bir maddi kaybın yaşanması engellenmektedir. Sultangazi evden eve nakliyat firması yeni dairelere getirilen eşyaların montajı içinde müşterilerine destek sağlamaktadır. Mobilyalar, masalar veya giysi dolapları marangoz ustaları tarafından kısa bir süre içerisinde monte edilmektedir. Firmamız kesinlikle paketleme çalışmaları veya montaj işçilikleri içinde herhangi bir bedel talep etmemektedir. Parça eşyalar da özenle ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Sultangazi nakliye firması müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaya özen göstermektedir.

monte edilmektedir. Firmamız kesinlikle paketleme çalışmaları veya montaj işçilikleri içinde herhangi bir bedel talep etmemektedir. Parça eşyalar da özenle ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Sultangazi nakliye firması müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Neden Sultangazi Nakliyat?

Firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Müşterilerimizin güven noktasında bir şüphe duymaları söz konusu değildir. Sultangazi nakliyat hizmetleri en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca talep edilen il ve ilçelere günlük olarak araç yönlendirilmektedir. Sizde firmamız ile görüşebilir ve kalite bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. 

Yazar hakkında

Şehirler Arası Nakliye administrator

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ve Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Kaliteli Garantili Nakliyat Şirketi "Uygun Fiyata Kaliteli ve Hızlı Hizmet"

Bir cevap yazın

SULTANGAZI EVDEN EVE NAKLİYAT
SULTANGAZI EVDEN EVE NAKLİYAT