Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Temiz nakliyat firması tarafından verilen fuar taşıma hizmetleri, gösteri merkezlerinde bulunan tüm stant malzemeleri için geçerlidir.

Fuar taşıma, fuar taşımacılık, fuar taşımacılığı, fuar nakliyat, fuar nakliye, fuar nakliyesi hizmeti uzman teknik fuar taşıma elemanlarımız ile TEMİZ fuar taşıma hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde Fuar taşıma, fuar taşımacılık, şehiriçi şehirlerarası fuardan fuara nakliyat nakliye hizmeti yapılır.

Fuar Taşıma

Fuar taşıma profesyonel hizmeti sunan fuar taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Şehiriçi, şehirlerarası fuar taşımacılık hizmeti fuar eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir, fuar taşımacılık hizmet sunulur fuar nakliye inceleme raporu doğrultusunda fuar nakliyesi yapılır, yapılan fuar nakliye hizmet çerçevesinde fuar nakliye hizmeti başlar. temiz Nakliyat Fuar Taşımacılığı Fuardan fuara taşıma öncesi masalar, dolaplar, bilgisayarlar, dosya, klasörler numaralandırılarak paketlenir fuar eşyası özel tasarım fuar taşıma aracına yüklenerek fuarten fuare yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Fuar nakliyesi öncesi mobilyaların (masa, dolap, koltuk, vb.) fuar eşyalarının taşınma temiz nakliyat esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması, köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Fuar nakliyat hizmeti fuarinizdeki bilgisayar, temiz nakliyat fotokopi, faks, vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır. Fuardan fuara taşınan fuar eşyalarınız yeni fuarinizde numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde fuar taşıma elemanlarımız fuar eşyalarını yerleştirilir şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.

Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. temiz nakliyat Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Garanti Nakliyat kaliteli, güvenilir ve hızlı fuar taşımacılığı hizmetleriyle sizleri katılacağınız organizasyonlarda başarıya ulaştırır. Firmamız fuarınızın en uygun taşıma yoluyla nakliyesinin sağlanmasından, indirme, yükleme, stant kurma, paketleme ve depolama gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktadır

Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 18.00’e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin temiz nakliyat faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

Firmamız fuar bitişinde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebileceğiniz depolara sahiptir. Aynı temiz Nakliyat Fuar Taşımacılığında uluslararası fuarlarda firmamız gümrük işlemlerini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bilgi ve tecrübe gerektiren fuar taşımacılığı alanında firmanızın imajını yükseltecek nakliyat firmaları ile çalışmayı tercih ediyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız fuarınızı zamanında ve en iyi şekilde istediğiniz yere ulaştırarak sizi her daim sektörde farklı kılar. Fuar malzemelerinizin güvenilir bir şekilde taşınması için firma seçiminin önemli olduğunu unutmayın.

Dijital cihazlar, paneller veya metal malzemeleri profesyonel bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir.

Fuar Taşımacılığı Yapan Firmalar tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde yüklerin zarar görme riski bulunmamaktadır.

Gösteri merkezlerinde bulunan malzemeler, kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir.

Ayrıca firmamız ses sistemleri içinde kutulama desteği sunmaktadır. Fuar taşımacılığı hizmetleri sadece üstü kapalı olan kamyon veya kamyonetler ile verilmektedir.

Bu sayede sevkıyat güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız Türkiye’nin 81 iline de araç desteği sunmaktadır.

İzmir, Ankara gibi büyük şehirler de düzenlenen konserler için anlık olarak ekip yönlendirilmektedir.

Sigortalı Fuar Nakliye Hizmetleri

Fuarların kurulması için kullanılan malzemeler maddi açıdan oldukça pahalıdır. Özellikle de ses sistemleri veya gösteri panelleri çok değerli eşyaların başında yer almaktadır.

Firmamız ise taşıma işlemlerini tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Fuar taşımacılığı için kullanılan tüm araç modelleri kaskolu ve trafik sigortalıdır.

Ancak firmamız yüklere özel olarak bir sigorta daha yaparak müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız talep edilen tüm il ve ilçelere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

Bu ekipler ise, nakliyesi gerçekleştirilmesi düşünülen yükleri incelemekte ve daha sonra sigorta poliçesi hazırlamaktadır.

Ayrıca değerli olan eşyalar sadece kurumsal taşımacılık hizmetlerinde kullanılan özel kamyonlar ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Profesyonel Fuar taşıma Ekibi

Fuar nakliye hizmetleri, diğer nakliyat hizmetlerine göre daha zor olmakla beraber profesyonellik gerektirmektedir.

Özellikle de paketleme işlemleri sadece uzman personeller tarafından gerçekleştirilmelidir.

Fuar taşımacılığı desteği sağlayan pek çok firma, bu işi ev veya ofis taşımacılığı gibi sanarak maddi kayıpların oluşmasına neden olmaktadır. Ancak Temiz nakliyat firmamız bu iş için özel bir ekip kurmuştur.

Dolasıyla da fuarlarda bulunan tüm malzemeler bilimsel yöntemler ile işlem görmektedir. Ayrıca uzman personeller sayesinde de taşıma sırasında en küçük bir kablonun ezilmesi dahi söz konusu değildir.

Metal çubuklar, gösteri panelleri veya ahşap platformlar profesyonel bir şekilde korumaya alınmaktadır. Firmamız fuar nakliye noktasında oldukça tecrübe ve deneyimlidir.

Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Fuar taşımacılığı fiyatları ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir.

Ayrıca gösteri merkezlerinde kullanılan tüm malzemelerin paketlenmesi için ayrı bir ücret talep edilmemektedir.

Sizde hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Fuar nakliye hizmeti almak için firmamızı tercih ederek, sorunsuz bir şekilde yeni gösteriler düzenleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14