İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat şirketi olarak evden eve işlerini paketleme güven ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

İstanbul temiz Nakliyat uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan profesyoneller tarafından 2010 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kısa süre içinde yurt içi ve dışında acenta ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibarı ile bütün Avrupa ülkelerine hava, deniz ve kara taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme, hizmeti sunmaktadır. Ayrıca geliştirilen organizasyon yapısı aracılığı ile lojistik gereksinimlere de çözüm sunmaktadır.
temiz Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen İstanbul Nakliye, uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarımızın tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.


Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektir. Söz konusu prensip çerçevesinde firmamız özellikle arabistan, İtalya, Batı Avrupa ve Balkanlar rotalarında hizmet sunumunu yoğunlaştırmıştır.
Söylenen rotalarda düzenli parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, her türlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. ‘’Temiz Nakliye‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözmektedir.

En iyi İstanbul nakliye firmaları arasında profesyonel bir iş yapan şirketiz. Sizlere ev taşıma konusunda dahi çözümler üretmektedir.

Biz İstanbul taşımacılık şirketleri içinde en iyi iş yapmaya özen gösteriyoruz.İstanbul ev taşıma şirketleri içinde en iyi nakliye firması temiz taşımacılık firmaları olarak birinciyiz.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

Biz sadece İstanbul ofis taşıma işi yapmıyoruz. İstanbul Ev eşyası paketleme içinde en doğal bir İstanbul şehirler arası nakliyat bütçeliyoruz.

Siz siz olun taşıma işlemi yaptırırken google arama motorunda reklamlardan nakliye seçmeyin.

Onun yerine reklamda çıkmayan siteleri seçin. Çünkü bir İstanbul ev taşıma firması her zaman googlede reklamsız üst sırada bir şirkettir.

İstanbul Nakliyat Firmaları

Ev taşıma İstanbul işinde gerekli tek şey o firmanın ekip ve ekipmanlarının çok iyi olması.Siz değerli müşterilerimize bir İstanbul nakliye işinde en çok dikkat ettiğimiz husus paketleme ve ambalajlama olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kat durumuna göre fiyat değişimi yapılsa da bizim şirketimiz çok yüksek katlar olmadığı sürece müşterimizi yanımızda tutmak isteriz.

Ev, ofis ve işyeri gibi taşımacılık alanlarında hizmet veren İstanbul nakliyat firması, sektörün öncülüğünü üstlenmektedir.

İstanbul Nakliyat

Firma müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde tüm eşyaların profesyonel bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Ayrıca en küçük bir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmadığı gibi taşıma işlemleri maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

İstanbul nakliyat firması, uzman personelleri sayesinde paketleme, montaj ve nakil işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca taşınacak olan eşyalar önceden detaylı incelemelerden geçirilmekte ve daha sonra kullanılması planlanan araçlara karar verilmektedir.

Anadolu veya Avrupa yakasında bulunan tüm ilçeler içinde anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firması bünyesinde farklı depolama alanlarına sahip olan birçok kamyon ve kamyonet modeli yer almaktadır.

Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul nakliyat personelleri, dolap, kabin ve mobilyalar gibi hatan olan eşyaların sökümünü gerçekleştirmektedir.

Sökülen her bir parça naylonlar ile paketlendikten sonra araca yüklenmektedir.

Bu sayede taşıma sırasında eşyaların çizilmesi veya kırılması engellenmektedir.

Paketlenen eşyalar özenle araçlara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firması, çok yüksek binalar ve apartmanlar için asansör desteği sağlamaktadır.

Firma bünyesinde yer alan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşabilmektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından tekrar kurulmaktadır.

Kurulum desteği sayesinde de müşterilerimizin daha zahmetsiz bir taşınma süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca İstanbul nakliye firması tüm projeleri anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlamaktadır.

İstanbul nakiyat Ofis Ve Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul nakliye firması tarafından verilen ofis taşımacılığı hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir.

Şirketlerde, kamu kuruşların da ve bürolarda bulunan tüm eşyalar kurumsal nakliye adı altında talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması sayıca az olan eşyalar için ise parça yük taşımacılığı desteği sağlamaktadır.

Bu sayede bir aracı dolduramayacak kadar az olan yükler için koca bir tır veya kamyon maliyetleri ortadan kaldırılmaktadır. Tüm parça eşyalar adreslere kadar teslim edilmektedir. Firma sadece eşyanın büyüklüğü ve tonajı kadar ücret talep etmektedir.

İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul nakliye firması makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma paketleme ve montaj hizmetleri için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Sizde hemen İstanbul ev nakliye ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca adresinize ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

0535 414 94 14